Jak doszło do wypadku na ul. Sulechowskiej? Zdarzenie zarejestrowała kamera (WIDEO)

0
8536
fot. screen wideo

W Zielonej Górze na ulicy Sulechowskiej doszło wczoraj, 15 marca, do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. – Okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez policjantów drogówki. Przebieg zdarzenia zarejestrowała kamera w samochodzie świadka – informuje zielonogórska policja. 

Wypadek przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze
O zdarzeniu pisaliśmy wczoraj na naszym portalu (czytaj więcej: Zderzenie na ul. Sulechowskiej). Do zderzenia jaguara i skody doszło we wtorek, 15 marca, na skrzyżowaniu ulic Sulechowskiej i Marii Curie Skłodowskiej. –  Ranna została pasażerka osobowej skody, która trafiła do szpitala, a droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Obecnie policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni wszystkie okoliczności wypadku – informuje zielonogórska policja.

Zachowajmy ostrożność

Zielonogórska policja przestrzega jednak by zachować szczególną ostrożność i brać pod uwagę zmieniające się warunku jazdy, zarówno te związane z opadami deszczu, ale także te z ostrym słońcem albo mokrą nawierzchnią. –  Utrzymujmy odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu i zdejmijmy nogę z gazu, także wtedy gdy z jakiegoś względu mamy utrudnioną widoczność, zachowajmy odpowiednią koncentrację i skupienie, aby w porę móc zareagować na to co dzieje się na drogach – przestrzega policja.

Zielonogórska policja udostępniła nagranie z kamery w samochodzie świadka. Znajdziecie je poniżej.
PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here