Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaPolityczneJ. Kubicki najlepszym prezydentem. Włodarz nagrodzony za wybitne dzieło

J. Kubicki najlepszym prezydentem. Włodarz nagrodzony za wybitne dzieło

Prezydent Kubicki został nagrodzony w Warszawie. Dziś (11.01) do rąk prezydenta Zielonej Góry trafiła nagroda im. prof. Jerzego Regulskiego dla najlepszego samorządowca. Za realizację jakiego dzieła prezydent otrzymał to wyróżnienie?

Jako pierwsi w Polsce

To nagroda za projekt „Połączenie z dniem 1 stycznia 2015 roku miasta Zielona Góra z gminą Zielona Góra we wspólny samorząd terytorialny z zachowaniem demokratycznych standardów i wolą mieszkańców obu samorządów”. Krótko mówiąc to docenienie realizacji połączenia miasta z gminą. – Dla mnie ważne było, że tę decyzję podjęli mieszkańcy. Mieszkańcy w wyniku referendum podjęli decyzję o połączeniu miasta z gminą – powiedział prezydent Janusz Kubicki odbierając nagrodę. – My, Zielona Góra, jako pierwsi tego dokonaliśmy – dodał z dumą. Nagroda została ustanowiona przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Towarzystwo Urbanistów Polskich za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Gratulujemy!

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

4 KOMENTARZE

  1. Ale jaja. A czy od tego przybyło pracy i ludziom żyje się dostatniej? Urzędasom z byłej gminy na pewno, wszak dostali gwarancję zatrudnienia przez 8 lat. A nawet po tym czasie włos im z głowy nie spadnie.
    Jasiu pochwal się, że Centrum Nauki Keplera dostało zaszczytny tytuł Makabryły – dzięki Tobie.
    Najlepszy samorządowiec, no boki zrywać. Wadimowi to nawet butów nie możesz czyścić cieniasie.
    W wyborach mieszkańcy kupią Ci bilet na PKS do Szprotawy. W jedną stronę. Ale pewnie wiesz, bo donieśli Ci zausznicy, że zielonogórzanie już Cię nie chcą i pewnie nie wystartujesz bo się spękasz. Nara Janku, wstydu oszczędź.

  2. To jakieś jaja „zrównoważony rozwój” w wykonaniu pana J K to maxymalna wyprzedaz i dewastacja terenów zielonych

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj