J. Kubicki najlepszym prezydentem. Włodarz nagrodzony za wybitne dzieło

4
1309
fot. miasto zielona góra fb

Prezydent Kubicki został nagrodzony w Warszawie. Dziś (11.01) do rąk prezydenta Zielonej Góry trafiła nagroda im. prof. Jerzego Regulskiego dla najlepszego samorządowca. Za realizację jakiego dzieła prezydent otrzymał to wyróżnienie?

Jako pierwsi w Polsce

To nagroda za projekt „Połączenie z dniem 1 stycznia 2015 roku miasta Zielona Góra z gminą Zielona Góra we wspólny samorząd terytorialny z zachowaniem demokratycznych standardów i wolą mieszkańców obu samorządów”. Krótko mówiąc to docenienie realizacji połączenia miasta z gminą. – Dla mnie ważne było, że tę decyzję podjęli mieszkańcy. Mieszkańcy w wyniku referendum podjęli decyzję o połączeniu miasta z gminą – powiedział prezydent Janusz Kubicki odbierając nagrodę. – My, Zielona Góra, jako pierwsi tego dokonaliśmy – dodał z dumą. Nagroda została ustanowiona przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Towarzystwo Urbanistów Polskich za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Gratulujemy!

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Ale jaja. A czy od tego przybyło pracy i ludziom żyje się dostatniej? Urzędasom z byłej gminy na pewno, wszak dostali gwarancję zatrudnienia przez 8 lat. A nawet po tym czasie włos im z głowy nie spadnie.
    Jasiu pochwal się, że Centrum Nauki Keplera dostało zaszczytny tytuł Makabryły – dzięki Tobie.
    Najlepszy samorządowiec, no boki zrywać. Wadimowi to nawet butów nie możesz czyścić cieniasie.
    W wyborach mieszkańcy kupią Ci bilet na PKS do Szprotawy. W jedną stronę. Ale pewnie wiesz, bo donieśli Ci zausznicy, że zielonogórzanie już Cię nie chcą i pewnie nie wystartujesz bo się spękasz. Nara Janku, wstydu oszczędź.

  2. To jakieś jaja „zrównoważony rozwój” w wykonaniu pana J K to maxymalna wyprzedaz i dewastacja terenów zielonych

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here