Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaKoronawirusIV LO w Zielonej Górze przechodzi na tryb zdalny nauczania. Są zakażenia...

IV LO w Zielonej Górze przechodzi na tryb zdalny nauczania. Są zakażenia koronawirusem

IV LO w Zielonej Górze przechodzi na tryb zdalny nauczania. Powodem jest zakażenia koronawirusem.

IV LO w Zielonej Górze przechodzi na tryb zdany nauczania

Z powodu zakażeń wirusem COVID-19, które wystąpiły na terenie szkoły, od 7 października szkoła przechodzi na zdalny tryb nauczania. – Dzisiaj lekcje się nie odbędą; proszę Wychowanków Internatu o opuszczenie szkoły według obowiązujących zasad wykwaterowania. Zdalne nauczanie potrwa do 21.10.2020 r – poinformowała na stronie szkoły Agnieszka Makarska, dyrektor szkoły.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj