Intermarche otwiera stacje paliw. Które?

0
1660
fot. materiały prasowe

W ostatnim tygodniu maja 2024 roku Intermarché uruchomiło dwie stacje paliw w Zielonej Górze.  Nowe placówki zlokalizowane są w Zielonej Górze, przy niedawno otwartych supermarketach sieci, których właścicielem jest Marcin Rusiniak.

W ciągu trzech miesięcy sieć Intermarché otworzyła trzy nowe punkty sprzedaży w Zielonej Górze – przy ul. Makowej 14, przy ul. Batorego 81 oraz przy ul. Szosa Kisielińska 22. Teraz dołączają do tego dwie stacje paliw – jedna przy Szosie Kisielińskiej, druga przy ul. Batorego. Właścicielem wszystkich sklepów i stacji paliw jest Marcin Rusiniak, przedsiębiorca Grupy Muszkieterów, który rozwija markę w mieście.

Stacje Intermarche w Zielonej Górze. Godziny otwarcia

Nowo otwarte stacje paliw są czynne przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 6-22. Klienci, oprócz zakupu paliw, mogą skorzystać z oferty sklepików funkcjonujących przy stacjach obejmujących zarówno artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i akcesoria motoryzacyjne.

– Otwarcie trzech supermarketów i dwóch stacji paliw Intermarché w Zielonej Górze to cel, który został właśnie osiągnięty. Nie ukrywam, że to powód do ogromnej radości i sukces, który jest zasługą wielu zaangażowanych osób – pracowników, dostawców, partnerów i menadżerów centrali. Bez bliskiej współpracy nie byłoby to możliwe. Dziękuję – mówi Marcin Rusiniak, właściciel sklepów i stacji paliw Intermarché w Zielonej Górze.

Stacje w pobliżu supermarketów

Najważniejszymi wyróżnikami stacji Intermarché są z pewnością konkurencyjna cena i wysoka jakość paliw. Poza tym atutem jest położenie stacji w pobliżu supermarketów, gdzie klienci, przy okazji tankowania, mogą zrobić większe zakupy. To dla nich z pewnością oszczędność czasu i pieniędzy. Cieszymy się, że z takiej możliwości mogą teraz skorzystać mieszkańcy Zielonej Góry i okolic – dodaje Tomasz Kruk, Dyrektor Operacyjny Stacji Paliw Intermarché.

Punkty w Zielonej Górze są kolejnymi stacjami sieci, które funkcjonują w nowym koncepcie wizualnym obejmującym otok wiaty, obudowę słupów, pylon cenowy i otok budynku sklepiku. Model bazuje na podstawowych barwach Grupy Muszkieterów − czarnym i czerwonym, z dodatkiem bieli, które zastąpiły dotychczasowe szarości.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here