Ile kosztuje projektowanie mebli kuchennych w Salonach Agata? Opinie

0
431
fot. materiały prasowe

Kuchnia często jest najważniejszym pomieszczeniem w całym domu. Oprócz miejsca przygotowywania posiłków stanowi przestrzeń do spotkań rodziny i wspólnego biesiadowania. Spędzamy w niej dużo czasu, więc wybór funkcjonalnej zabudowy oraz dobór sprzętów to sprawy wymagające stworzenia starannej koncepcji. Zobaczmy, jak wygląda proces projektowania kuchni w Salonach Agata i czy wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Spotkanie z projektantem – prosty przepis na kuchnię marzeń

Nie od dziś wiadomo, że oddanie sprawy w ręce specjalisty jest kluczem do sukcesu i pełnej satysfakcji z otrzymanych efektów. Często mimo posiadanej wizji mamy problem z przelaniem swojego pomysłu na papier. Zdarza się jednak, że zwyczajnie brakuje nam koncepcji. Nie ma w tym nic dziwnego – nierzadko pomieszczenia bywają problematyczne ze względu na nietypowe wymiary lub ustawienie ścian. W takich przypadkach rady i propozycje doświadczonego projektanta, który jest w stanie zagospodarować nawet mało ustawną przestrzeń, są na wagę złota.

W studiach kuchennych Salonów Agata czekają fachowcy gotowi stworzyć kuchnię na miarę naszych potrzeb oraz możliwości finansowych. Zakres usług zależy od wybranej formy współpracy – bezpłatnej lub płatnej. Pierwsza, oprócz doradztwa przy wyborze sprzętu AGD i mebli, obejmuje podstawową wizualizację zabudowy kuchni. Planowanie płatne wiąże się z niewielkim kosztem, nieprzekraczającym obecnie 70 zł. Za taką kwotę otrzymamy rozbudowaną wizualizację kuchni w trójwymiarze oraz szczegółową specyfikację projektu.

Nowe meble bez wychodzenia z domu – projektowanie online

Salony Agata umożliwiają stworzenie projektu kuchni przez internet. Do wyboru mamy dwie opcje – obie cieszą się dużą popularnością, o czym świadczą opinie o Salonach Agata w kontekście mebli modułowych Qubik.  Pierwszą jest wideorozmowa z projektantem, który przeprowadzi nas przez cały proces i stworzy plan kuchni wedle otrzymanych wytycznych. W projekcie zostaną wykorzystane meble oraz sprzęty AGD dostępne w ofercie Salonów Agata. W trakcie rozmowy online klienci mają możliwość złożenia zamówienia na nową kuchnię, więc wizyta w sklepie stacjonarnym nie jest konieczna. Drugą opcją jest planer online – idealny dla osób lubiących decydować o wszystkim samodzielnie, w domowym zaciszu. Ten łatwy w obsłudze program pozwala wybierać i dowolnie komponować meble oraz akcesoria kuchenne z asortymentu sklepu. Na bieżąco podsumowuje wartość projektu, co pozwala pilnować założonego budżetu.

Zanim stworzymy wizualizację – o czym należy pamiętać?

Przygodę z projektowaniem nowej kuchni należy zacząć od dokładnego zebrania potrzebnych wymiarów pomieszczenia. Nie wolno zapomnieć o uwzględnieniu rozmiarów drzwi, okien, grzejników, czy umiejscowieniu przyłączy i gniazdek elektrycznych. Warto również zaplanować miejsce dla sprzętów AGD. Na tym etapie można skorzystać z usługi pomiarowej, wykonywanej przez fachowców jednej ze współpracujących z Salonami Agata firm montażowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pomiary wykonać samodzielnie, a w razie wątpliwości skorzystać ze specjalistycznego poradnika dostępnego na stronie firmy. Na koniec pozostaje znalezienie inspiracji i wybór odpowiadającej nam aranżacji.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here