II Marsz Równości przeszedł ulicami miasta (FOTORELACJA)

13
2032
II Marsz Równości w Zielonej Górze ZDJĘCIA. Zobacz!
fot. ZielonaNews.pl

Dzisiaj ulicami Zielonej Góry przeszedł Marsz Równości. Wyruszył spod Centrum Biznesu i dotarł do Parku Piastowskiego. – Każdy z nas ma prawo, żyć, kochać tak jak czuje – mówiono podczas marszu (czytaj więcej: II Marsz Równości). Udział w wydarzeniu wzięło kilkaset osób.Bo siła jest w nas…

– Siła jest w Was. Pokazujcie się, bądźcie jawni i nie bójcie się – postulowano podczas marszu. Poza tęczowymi flagami były transparenty nawołujące do miłości, apelujące o równość miłość, wolność. Organizatorzy podkreślają, że Marsz Równości jest doskonałym momentem, by pokazać, że Zielona Góra jest miastem, gdzie żyje wiele ludzi upominających się o prawa osób wykluczonych ze względu na orientację seksualną, tożsamość płciową, płeć, rasę, niepełnosprawność, złą kondycję zdrowia psychicznego, wyznawaną religię czy bezwyznaniowość.

Zobaczcie fotorelację i wideo z tego wydarzenia!II Marsz Równości w Zielonej Górze (zdjęcia)

 

PODZIEL SIĘ

13 KOMENTARZE

 1. Jestem tolerancyjny ale nie toleruję wymuszania zachowania większości ludzi przez jakąś mniejszość?
  Dlaczego mała grupka osób ma mówić jak cały naród ma się zachowywać?
  Widać mają kompleksy i w ten sposób dowartościowują się.

 2. To te dzieci też będą czy są gejami? Nowa fala promocyjna, podobno oni mogą już teraz wybierać płeć bez zgody rodziców hmm wszystko rozumiem po co są te marsze.

 3. ^tu nie chodzi o to żeby wymusić zachowania na większości, tylko o to żeby większość przestała wymuszać zachowania na mniejszości, zwłaszcza kiedy wymuszenie zachowań, czyli właściwie ograniczenie praw ludzkich ma podłoże religijne a nie naukowe. marsze to dobra rzecz, pokazują, że my tutaj jesteśmy, nie uciekamy z kraju po prawa, które dadzą nam inne państwa, że ciągle mamy nadzieję na to, że Polska się otworzy i zapewni wszystkim swoim obywatelom komfort i bezpieczeństwo.

 4. Nierówność, Deprawacja, Demon-kracja!!
  My geje chcemy adoptować-adorować wasze dzieci, jak Wiosna wygra to się stanie drogie polki oddajcie nam wasze dzieci.

 5. Masy które nie reagują na te zjawisko to tak naprawdę zgadzają się na ten ruch i pospisują się pod tym sztandarem.

 6. Jestem tolerancyjny, ale to już działa. Na nerwy. Czy widzieliście marsz osób heteriseksualnych? Mam gdzieś ktoś z kim sypia. To co jest w sypialni w niej zostaje po co to rozglądać? A tymi marsza i tylko ludzi życie utrudniają blokując ulice.
  Przez takie zachowanie zniechęcają do siebie ludzi którym ich orientacja była obojętna.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here