I Zielonogórski Festiwal Karnawałowy. To będzie legendarna impreza!

0
420
fot. Materiały prasowe

I Zielonogórski Festiwal Karnawałowy to nowy termin w kalendarzu lubuskich wydarzeń muzycznych, a jednocześnie sygnał do rozkręcenia największej imprezy w województwie. Dwa dni, dwa światy muzyczne i dwie okazje do dobrej zabawy. To wszystko na najlepszej zielonogórskiej scenie, którą rozświetlą popularne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Każda z nich ma w swoim repertuarze hity, które śpiewają wszyscy, miliony odsłon na YouTube i rytmy, które rwą do tańca. Do tego najwyższej jakości nagłośnienie, efekty świetlne, które podkręcą klimat i przestrzeń do zabawy. 25 stycznia 2018 r. rozpocznie się impreza, która sprawi, że w Zielonej Górze będzie gorąco jak w Rio.

25.01.2018 r. czwartek – I Dzień Festiwalu:

Pierwszy dzień festiwalu to prawdziwa gratka dla fanów muzyki disco polo. Na scenie wystąpią Piękni i Młodzi, Weekend oraz MIG. Są to artyści, którzy zrzeszają największe ilości fanów na festiwalach disco polo w Polsce.

26.01.2018r. piątek – II Dzień Festiwalu:

Drugiego dnia wieczór należeć będzie do Margaret, Dawida Kwiatkowskiego oraz grupy Sound`n`Grace z Filipem Lato. Czołówka artystów muzyki pop, którzy zajmują pierwsze miejsca na ogólnopolskich listach przebojów.

Miejsce: Hala CRS, Ul. Sulechowska 41, Zielona Góra

Kiedy: 25 i 26 stycznia 2018

Cena: od 69 zł

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here