Hulajnogi elektryczne w Zielonej Górze. Co na to zielonogórzanie? (SONDA)

3
9438
hulajnogi elektryczne w Zielonej Górze

Hulajnogi elektryczne w Zielonej Górze już są. Operatorem jest firma Volt Scooters. – Do lokalizacji Volt Scooters dołącza Zielona Góra! – informuje firma na swoim fanpage na Facebooku.
Hulajnogi elektryczne w Zielonej Górze. Jak uruchomić?

Żeby korzystać z hulajnóg elektrycznych w Zielonej Górze należy pobrać aplikację Volt Scooters na telefon. Następnie należy zeskanować QR kod z hulajnogi i jechać. – Koniecznym warunkiem korzystania z Systemu VS jest uprzednia rejestracja Klienta, akceptacja postanowień Regulaminu, podanie wymaganych przy rejestracji prawdziwych danych osobowych oraz uiszczenie opłaty wstępnej (25zł) – czytamy w regulaminie.

Jakie są opłaty za elektryczne hulajnogi w Zielonej Górze?

Koszt opłaty startowej wynosi 2 zł. Później za każdą minutę jazdy lub postoju zapłacimy 0.50 zł.

Co na to zielonogórzanie?
Zdania na temat nowej formy transportu w mieście są podzielone. Część mieszkańców pochwala pomysł, cześć jednak nie jest zadowolona. – Fajnie, że są. Alternatywa dla autobusy, czy taksówki. Szybki sposób przemieszczania się. Fajnie – komentuje pani Agnieszka. A pani Agata dodaje: O wypadek nie trudno. Zaraz sobie głowy porozbijają. Pan Marcin ocenia przydatność pod kątem kosztów: Trochę dużo, więc korzystanie z hulajnogi wchodzi w grę w awaryjnych sytuacjach. W alternatywie jest przecież prawie darmowy rower miejski.

Czy skorzystasz z hulajnogi elektrycznej?

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here