Hotel Hampton by Hilton powstanie w Zielonej Górze

7
14204
Hotel Hampton by Hilton powstanie w Zielonej Górze
fot. materiały prasowe

29 czerwca 2020 r. Hilton ogłosił podpisanie umów dotyczących trzech nowych hoteli spod marki Hampton by Hilton w trzech lokalizacjach w Polsce. Wśród nich jest Zielona Góra.
Hampton by Hilton powstanie w Zielonej Górze

Hilton podpisał trzecią umowę franczyzową z Duda Development Sp. z o.o. oraz konsorcjum FB ANTCZAK, dzięki której Hampton by Hilton stanie się pierwszą międzynarodową marką hotelową obecną w Zielonej Górze oraz powiększy swoje portfolio o 115-pokojową nieruchomość – poinformowała nas Paulina Makuch z  Grayling Poland Sp. z o.o.  Budynek stanie przy ulic Dąbrówki. – Przewidujemy, że otwarcie hotelu może nastąpić w 2022 r. jednak nie jest to jeszcze potwierdzona data – powiedziała dla ZielonaNews.pl Paulina Makuch.

Zielona Góra atrakcyjna dla inwestycji
Zielona Góra okazała się atrakcyjnym ośrodkiem pod tego typu inwestycje. – Zielona Góra, będąca centrum działalności gospodarczej i naukowej w zachodniej części Polski, jest również bardzo popularna wśród niemieckich turystów, którzy przyjeżdżają podziwiać zielonogórskie muzea, doroczne festiwale muzyczne oraz znane teatry. Hotel będzie usytuowany w kulturalnym centrum miasta w pobliżu najważniejszych połączeń drogowych i kolejowych z Niemcami oraz Polską centralną – wyjaśnia P. Makuch.

Polska popularnym kierunkiem zarówno biznesowym, jak i turystycznym
A Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes w dziale Development obszaru EMEA, podkreśla, że Polska to coraz bardziej popularna destynacja zarówno wśród osób podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych. – Dostrzegamy tu znaczny potencjał do dalszego rozwoju naszego portfolio w miastach, w których obecność międzynarodowych marek hotelarskich nie jest jeszcze tak powszechna. Hampton by Hilton to marka, która rozwija się ostatnio w zawrotnym tempie – w ciągu minionych dwóch lat podwoiła liczbę swoich hoteli sprawiając tym samym, iż w Polsce znacznie zwiększyła się dostępność wysokiej jakości usług hotelowych w przystępnych cenach. Podpisanie tych strategicznych umów zwiększa portfolio marki o wyczekiwane trzy nowe nieruchomości i wpisuje się w strategię, która pozwoli na wzrost obecności Hampton by Hilton na rynku Polskim o dwie trzecie do roku 2022 – wyjaśnia Patrick Fitzgibbon.

Źródło: materiały prasowe Grayling Poland Sp. z o.o

PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

  1. Ludzie ogarnięcie się, tam gdzie mamy park przy Carrefourze chcą nam postawić obrzydliwy biały kloc

  2. Cieszę się, że powstaje kolejny budynek, dla Pana za zachodniej granicy. Budowany przez Ameryckie korpo. W ścisłym centrum Zielonej Góry. Bardzo dużo brzydkich słów się ciśnie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here