Homescanner.pl – zrewolucjonizuje rynek nieruchomości

0
214

Planujesz zakup mieszkania lub domu? Nie jesteś pewien swojego wyboru? W takim razie zaufaj profesjonalistom, którzy dokładnie sprawdzą nieruchomość, na którą się zdecydowałeś.
Zakup nieruchomości to bardzo poważna sprawa. Decydując się na konkretny dom lub mieszkanie, myślimy o tym, że jest to inwestycja na długie lata, dlatego tak ważne jest, aby podjąć dobrą decyzję. W teorii wszyscy wiemy, że przed zakupem należy dokładnie sprawdzić nieruchomość, na którą się zdecydowaliśmy, jednak w praktyce nie jest to takie łatwe, gdyż pośrednik nieruchomości lub jej właściciel często nie są w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ponadto kupujący nie zawsze wie, o co powinien zapytać.

Warto też dodać, że to, co można znaleźć w ogłoszeniach, nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości. Widząc nieruchomość na zdjęciach, wydaje nam się, że wszystko wygląda świetnie, jednak gdy przyjeżdżamy, aby zobaczyć ją na własne oczy, często się rozczarowujemy. Zatem jak uniknąć takiej sytuacji? Jak można się upewnić, że wybrana nieruchomość spełni w przyszłości wszystkie nasze oczekiwania? Odpowiedź jest prosta! W takiej sytuacji warto skorzystać z serwisu Homescanner.pl

Serwis Homescanner.pl – na czym to polega?

Serwis Homescanner.pl to platforma online oferująca swoim użytkownikom dostęp do raportów, które zawierają wszystkie niezbędne i przede wszystkim obiektywne informacje na temat nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Na początku warto zaznaczyć, że to pierwszy tego rodzaju serwis w Polsce.

Skąd pochodzą informacje zawarte w raportach? Otóż specjaliści Homescanner.pl dokładnie skanują nieruchomość, zwracając uwagę na wszystkie informacje, które są niezbędne przed dokonaniem zakupu. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka mogą wydawać się całkowicie niepotrzebne, jednak w rzeczywistości są w stanie przekonać lub zniechęcić do zakupu wybranej nieruchomości. Taki raport daje możliwość dokładnej weryfikacji wybranego domu lub mieszkania pod kątem prawnym, technicznym i wizualnym.

Cena takiej usługi jest naprawdę niska. Dostęp do takiego raportu można uzyskać już za 20 zł. To naprawdę niewielki wydatek w porównaniu z kwotą, jaką trzeba wydać na zakup nieruchomości. Należy jednak dodać, że przy wykupieniu jednego z pakietów cena jednostkowa będzie jeszcze niższa.

Jakie informacje znajdują się w raporcie?

Każdy raport zawiera wgląd do kluczowej dokumentacji technicznej oraz prawnej wybranej nieruchomości, czyli daje możliwość sprawdzenia m.in. księgi wieczystej, aktu notarialnego, zagospodarowania przestrzennego, położenia i planu budynku, wypisu z rejestru gruntów i budynków czy obciążenia hipotecznego. To jednak nie wszystko. W raporcie z serwisu Homescanner.pl znajdują się również kluczowe informacje na temat mediów, wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, instalacji wodnych, gazowych, elektrycznych i sanitarnych, wyposażenia danej nieruchomości czy możliwych podłączeń telekomunikacyjnych oraz wywiady z sąsiadami, ich opinie, a także fotografie nieruchomości beż żadnego retuszu czy przeróbek. Zatem w takim raporcie można znaleźć kompleksową wiedzę na temat wybranej nieruchomości, która jest niezbędna przed podjęciem decyzji o zakupie. Warto dodać, że jeżeli nie jesteś pewien, czy te wszystkie informacje okażą się przydatne, zawsze możesz wcześniej sprawdzić, jak wygląda przykładowy raport.

Czy warto skorzystać z takiej usługi?

Zdecydowanie tak! Zakup nieruchomości to przecież bardzo droga inwestycja na całe życie, dlatego pochopne i nieprzemyślane decyzje są w tym przypadku niewskazane. Nie da się ukryć, że wielu ludzi, podejmując decyzję o zakupie domu czy mieszkania, nie ma pojęcia, co należy wcześniej sprawdzić i o co zapytać. Właśnie dlatego tak ważna jest opinia i pomoc specjalistów doskonale znających rynek nieruchomości, którzy wszelkie niezbędne informacje uzyskają za ciebie. Jeśli nie chcesz żałować wydanych pieniędzy, to warto skorzystać z ich pomocy.

Raport nie zastąpi pośrednika nieruchomości, jednak będzie doskonałym uzupełnieniem. Warto dodać, że nie ma on zabarwienia sprzedażowego. Zawarte w nim informacje są obiektywne – pokazują zarówno zalety, jak i wady wybranej nieruchomości. Zatem kupując raport za niewielkie pieniądze, mamy dostęp do kompleksowej wiedzy dostępnej online przez 24 godziny na dobę.

Źródło: Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here