“Hańba Biskupa”. Odbędzie się pikieta pod kurią w Zielonej Górze

5
2695
fot. Mirosław Materek

24 marca w godzinach od 13-14.00 przy pl. Powstańców Wielkopolskich w pobliżu kurii odbędzie pikieta  pod hasłem “Hańba biskupa”. Podobne manifestacje będą organizowane w różnych częściach kraju. Organizatorem jest Fundacja “Nie lękajcie się”.

– 24 marca 2019 odwiedzimy siedziby 20 z nich – 4 zmarło, nigdy nie odpowiedziawszy za swoje zbrodnie. Weź pluszową zabawkę i kartkę z napisem HańbaBiskupia – informują organizatorzy akcji. Manifestacja ma związek ze zorganizowaną 14 marca konferencją prasową. – 14 marca 2019 Episkopat zorganizował konferencję prasową, na której napluł ofiarom Kościoła w twarz. Na której pan Jędraszewski, wspólnik pana Paetza, mówił o miłosierdziu wobec sprawców. Na której była mowa o statystykach i kwerendzie. Na której nie padło słowo „gwałt”. Na której nie padło słowo „przepraszamy”. Na której nie padło słowo „zadośćuczynienie”. Nie będzie sprawiedliwości. Nie będzie odszkodowań. Będzie kręcenie, kłamanie i „kwerendy”. Dopóki sprawę gwałtów w polskim Kościele badać będą wspólnicy gwałcicieli. Sędziowie we własnej sprawie – tłumaczą organizatorzy. Więcej o akcji przeczytacie tutaj —> Hańba Biskupa.

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. sprawiedliwość to pojęcie względne zależy kogo dotyczy a dostojnicy kościoła są Święci(czytaj święte krowy) ich prawo cywilne nie sięga (no i chyba wyjebią mnie z tego kościoła już)

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here