Gry plenerowe z całego świata, bitwa wodna, taniec. Na półkoloniach z Małą Akademią Sportu nie ma nudy!

0
322
półkolonie letnie 2021 w Zielonej Górze
fot. materiały Małej Akademii Sportu

Wakacje coraz bliżej. Mała Akademia Sportu już przyszykowała ciekawą wakacyjną propozycję na spędzenie czasu w mieście. Będzie zabawnie, kreatywnie a także edukacyjnie. Sprawdźcie ofertę półkolonii letnich w Zielonej Górze!

Półkolonie letnie 2021 w Zielonej Górze

Słońce, ruch i dobra zabawa okraszona ciekawymi atrakcjami – tego na pewno nie zabraknie na kolejnej edycji półkolonii letnich z Małą Akademią Sportu. W programie wiele niecodziennej rozrywki, jak choćby gry plenerowe z całego świata czyli kręgle fińskie, spin ladder, kubb. W planach jest organizacja bitwy NERF®, wyścigów samochodów RC, paintballa laserowego. Uczestnicy poznają także podstawy survivalu takich jak budowa schronienia, tworzenie węzłów żeglarskich, szyfrowanie. W planach także są fabularne gry terenowe, bitwa wodna a dla miłośników elektroniki gry na konsoli. Uczestnicy poznają także tajniki gry w tenisa i druku 3D, szycia, a także podstawy sztuk walki.

Zajęcia sportowe letnich półkolonii z Małą Akademią Sportu

W programie przewidziano wiele zajęć sportowych, a organizatorzy zapewniają, że każdego dnia uczestnicy będą mieli wiele ruchu na świeżym powietrzu. Poziom gier będzie dostosowany do wieku i umiejętności uczestników. W co więc będą mogły zagrać dzieci? W planach jest organizacja znanych i lubianych gier zespołowych jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, a także mniej znanych jak tag rugby, korball, czy zajęć tanecznych.

Kreatywnie

fot. materiały Małej Akademii Sportu

Dla kreatywnych uczestników wakacji z Małą Akademią Sportu przewidziano zajęcia artystyczne jak taniec, rysowanie, szycie, malowanie, czy rękodzieło. W planach jest także warsztat plastyczny w plenerze a także podstawy druku 3D i warsztat szycia na maszynach.

Wakacje połączone z edukacją

fot. materiały prasowe

Nie zabraknie także edukacji, ale takiej przez zabawę. W planach są zajęcia z robotyki z klockami lego a także magnetyczne tory Gravitrax® czy szachy.  Przewidziane są także zajęcia ze świata Scratch m.in. programowanie drona. Co ważne, warto zapoznać się z programem na poszczególne turnusy, bo z uwagi na wielość atrakcji nie wszystkie będzie można zorganizować podczas jednego turnusu (szczegóły znajdziecie tutaj: Program półkolonii letnich 2021 z Małą Akademią Sportu).

Terminy półkolonii w Zielonej Górze

TURNUS DODATKOWE ATRAKCJE
1. 05.07.2021 – 09.07.2021 (7:30-16:00) paintball laserowy, abc tenisa, druk 3D REZERWUJĘ
2. 19.07.2021 – 23.07.2021 (7:30-16:00) bubble football, abc sztuk walki, szycie, Scratch REZERWUJĘ
3. 02.08.2021 – 06.08.2021 (7:30-16:00) paintball laserowy, abc sztuk walki, szycie REZERWUJĘ
4. 16.08.2021 – 20.08.2021 (7:30-16:00) bubble football, abc tenisa, druk 3D, Scratch REZERWUJĘ

Kto może wziąć udział w półkoloniach?

Udział w półkoloniach letnich z Małą Akademią Sportu mogą wziąć dzieci w wieku 6 do 14 lat. – Nasi wychowawcy i trenerzy doskonale wiedzą jak zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika wypoczynku. Atrakcyjny program, duża różnorodność i możliwość wyboru spośród wielu zajęć i atrakcji – informują organizatorzy.

Wyżywienie

Organizator  jeden posiłek w ciągu dnia: dwudaniowy obiad + napój.
Woda mineralna jest dostępna dla uczestników przez cały dzień. Półkolonie będą odbywały się na terenie szkoły podstawowej przy ul Sienkiewicz 36. Więcej informacji na temat półkolonii znajdziecie tutaj: Półkolonie letnie 2021 w Zielonej Górze.

A może obóz?

W ofercie Małej Akademii Sportu są także obozy. W tym roku przewidziano dwa rodzaje obozów: obóz fun&Art i Fun&Survival. Oba odbywać się będą w nad morzem w Niechorzu. Szczegóły znajdziecie tutaj: Obóz Małej Akademii Sportu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here