Współpracuj z największymi firmami – przyjdź na śniadanie Golf Business Club

0
657

25.08.2017 w restauracji Anatra w Drzonkowie odbędzie się spotkanie dedykowane wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają nowych sposobów na zwiększenie sprzedaży, chcą poszerzyć grono swoich klientów czy poznać ciekawych ludzi biznesu.

Golf Busieness Club to projekt, którego celem jest budowa zaufanego grona współpracujących ze sobą firm. Nieprzypadkowo patronat nad cyklem spotkań sprawuje klub golfowy z Przytoku – golf to sport postrzegany na całym świecie, jako idealny do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. – Klubowicz nie musi być golfistą, ale jeżeli tylko ma na to ochotę przez uczestnictwo w klubie może stać się pełnoprawnym członkiem Polskiego Klubu Golfowego. Warto spróbować choć raz, by samemu dostrzec możliwości biznesowe, jakie daje wspólne wyjście na pole. Jak dotąd, przekonało się o tym już kilkadziesiąt firm w regionie – mówi prezes Golf Bussines Club, Marcin Komolka.

Obecnie z oferowanej przez Golf Bussiness Club możliwości bezpośredniego dotarcia do osób decyzyjnych w danym przedsiębiorstwie korzystają firmy jak m.in. Ekantor.pl, ZPB Kaczmarek, Sela, Golbox, czy SaS. Klub Biznesowy ukierunkowany jest na łączenie i integrowanie firm, nie tylko w Zielonej Górze, czy województwie, ale w skali całego kraju w ramach przynależność do Partnerskich Klubów Biznesowych. Każdy z klubowiczów ma dzięki temu możliwość współpracy i szybkiego nawiązania kontaktu z ponad 2000 firm w Polsce.

Klub skraca dystans między firmami i pełni rolę zaufanego partnera łączącego wspólne interesy biznesowe. Poza korzyściami biznesowymi, klubowicze mają także możliwość skorzystania z wielu innych korzyści jak darmowe lekcje gry w golfa, spotkania integracyjne, otwarte śniadania biznesowe czy wieczorki biznesowe.

Najszybszym kanałem komunikacji z klubem jest fanpage na Facebooku. Wystarczy go polubić aby na bieżąco śledzić wydarzenia w klubie. Jeżeli prowadzisz biznes zapisz się na piątkowe śniadanie biznesowe na https://golfbc2508.evenea.pl/?source=Zielona News

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, od jednoosobowej działalności po duże firmy i przedsiębiorstwa. Więcej informacji uzyskać można pod nr tel 505 442 186, lub  mailowo m.komolka@golfbc.pl i na stronie www.golfbc.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here