Giełda i targ w Ochli ponownie otwarte

0
567
Food photo created by freepik - www.freepik.com

Już w najbliższą niedzielę Giełda Rolno-Towarowa i Twój Zielony Targ w Ochli będą otwarte. Dla zwolenników zakupów poza marketami to świetna wiadomość.

Twój Zielony Targ wraca
Wracamy w najbliższą niedzielę – poinformował na swoim fanpage Twój Zielony Targ. Zapowiada jednak, że robienie zakupów będzie wyglądało nieco inaczej. – Stanowiska wystawców będą rozlokowane w różnych miejscach: część znajdziecie w budynku tym co zwykle, część we wspólnym namiocie, ale też wiele stanowisk będzie w pojedynczych namiotach na terenie łąki – wyjaśniają organizatorzy. I zapewniają, że sprzedawcy będą rozlokowani na dużym terenie, więc nie ma co obawiać się o tłok. Robiących zakupy na Twoim Zielonym Targu obowiązują takie zasady jak zakrywanie ust i nosa, zachowanie odstępów a także noszenie rękawiczek.

Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy otwarty w niedzielę
Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy przy skrzyżowaniu al. Zjednoczenia i ul. Dekoracyjnej wznawia działanie. W niedziele 10 maja zrobimy tutaj zakupy. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu zasad, czyli zakrywaniu nosa i ust a także noszeniu rękawiczek. – Giełda będzie czynna od godz. 8.00 do godz. 14.00 – informują organizatorzy.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here