Gdzie się kąpać w Lubuskiem? Które jeziora są czyste i kiedy zaczynają sezon kąpielowy? (WYKAZ)

0
4326
fot. ZielonaNews.pl

Czerwiec powitał nas upałami. W te gorące dni warto wybrać się nad jezioro, co z pewnością przyniesie nieco ulgi. Gdzie się kapać w województwie lubuskim? Czystość wody w kąpielisku możesz sprawdzić on-line na interaktywnej mapie serwisu: www.sk.gis.gov.pl.

Czytaj dalej za reklamą —>

Gdzie się kąpać w województwie lubuskim?

Większość lubuskich kąpielisk rozpocznie sezon kąpielowy 1 lipca. Ale na mapie znajdziemy i takie, które gotowe będą jeszcze w tym tygodniu. Sprawdźcie —> Mapa lubuskich kąpielisk. Na mapie dostępnej na stornie internetowej można wybrać kąpieliska, które znajdują się w województwie lubuskim, ale możemy sprawdzić także inne znajdujące się na terenie całego kraju.

Czytaj dalej za reklamą —>Dzięki temu dostaniemy informację, gdzie kąpać się w województwie lubuskim bez obawy o czystość wody. Dowiemy się również, czy kąpielisko jest czynne. Po wybraniu miejsca, wyświetla się komunikat dotyczący trwania sezonu kąpielowego dla danego kąpieliska. W przypadku już aktywnych kąpielisk, to jest takich, których sezon kąpielowy już się rozpoczął, będzie możliwy odczyt pełnej wersji raportu zawierającego m.in. dane o: jakości wody, infrastrukturze kąpieliska oraz kwestiach organizacyjnych związanych z funkcjonowanie kąpielisk. W przypadku kąpieliska jeszcze nieaktywnego pojawi się informacja dotycząca rozpoczęcia i zakończenia sezonu kąpielowego, a szczegółowy raport pojawi się po jego otwarciu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here