GDDKiA szuka dzierżawcy nieruchomości przy na S3 przy Zielonej Górze

0
734
fot. ZielonaNews.pl

GDDKiA ogłosiła przetarg na dzierżawę nieruchomości zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej S3 na odcinku węzeł „Zielona Góra Południe” – węzeł „Niedoradz” w celu rozbudowy i eksploatacji Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP). – Zachęcamy do składania ofert. Termin upływa 12 lipca br. – informuje na swojej stronie GDDKiA.

Przetarg dotyczy dwóch nieruchomości:

  • MOP „Racula Zachód” kat. III w km 197+826 – strona prawa,

  • MOP „Racula Wschód” kat. II w km 197+826 – strona lewa,

Jak wyjaśnia GDDKA przedmiotem postępowania jest wybór podmiotu lub podmiotów, które przez złożenie oferty wyrażą wolę wydzierżawienia nieruchomości zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej S3, w celu wybudowania i prowadzenia działalności w zakresie obsługi ruchu w formie Miejsc Obsługi Podróżnych kategorii II (MOP II) oraz kategorii III (MOP III).

Obowiązkiem będzie zagospodarowanie terenu dzierżawionych nieruchomości do wymogów przewidzianych dla MOP II/MOP III i ich utrzymanie. Będzie mógł uzyskiwać przychody z tytułu prowadzonej działalności, a GDDKiA będzie musiał płacić comiesięcznie czynsz. Wysokość czynszu jest przedmiotem przetargu. Do opłaty będzie czynsz w kwocie stałej oraz zmiennej uzależnionej od uzyskanego przychodu

Umowa dzierżawy zawierana będzie na okres 20 lat z możliwością przedłużenia trwania okresu dzierżawy o dodatkowe 10 lat. Tutaj znajdziecie szczegóły: Dzierżawa.

Źródło: GDDKiA

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here