Galeria Pod Topolami szykuje się do wielkich zmian (NOWE WIZUALIZACJE)

0
2715
fot. materiały prasowe

Mija rok odkąd Galeria Ramzes zmieniła nazwę na Galerię Pod Topolami. Za zmianą nazwy miały iść też duże zmiany w wyglądzie samej galerii. Miejsce to miało być znacznie przebudowane, a mieszkańcy liczyli, że pojawi się tu wiele cenionych i znanych marek. Co i kiedy się tutaj zmieni? O tym, jakie plany ma galeria powiedział nam Michał Kowalonek, dyrektor ds. marketingu w Galerii Pod Topolami.

Dlaczego remont Galerii Pod Topolami jeszcze nie ruszył?

Termin się wydłużył, bo postanowiliśmy znacznie bardziej rozbudować galerię niż planowano to na początku. Przedłużyły się prace projektowe. Od listopada zamknięto drugie piętro i już tam szykujemy miejsce do remontu. Z pracami zewnętrznymi wchodzimy na początku roku – wyjaśnił nam M. Kowalonek. Rozbudowa rozpocznie się od strony ul. Boh. Westerplatte. Początkowo galeria będzie funkcjonowała normalnie, ale możemy spodziewać się wiosną zostanie całkowicie zamknięta, by ponownie z wielką pompą otworzyć się w ostatnim kwartale 2018 roku.

Co nowego pojawi się w galerii?

Galeria podpisała już szereg umów z potencjalnymi najemcami. – Na pewno pojawi się sieciowy sklep odzieżowy, sieciowa drogeria. Na pierwszym piętrze będą dwa duże sklepy sieciowe z zupełnie innej branży. Część pierwszego piętra zajmą też dotychczasowi najemcy. Z kolei drugie piętro będzie wyłączone z handlu. Pojawią się tu usługi, powinien pojawić się klub fitness. Poza tym będą przestrzenie biurowe i usługowe. Ale szczegółowych marek nie możemy zdradzać. Więcej powiemy na przełomie stycznia i lutego – tłumaczył M. Kowalonek. Zostanie poszerzony także parking podziemny o dodatkowe 20 miejsc. Łącznie dla gości będą dostępne 62 miejsca parkingowe. Budynek będzie przeorganizowany pojawią się schody ruchomy, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Przypomnijmy, że Galeria Ramzes została sprzedana w 2016 roku spółce Fide z okolic Torunia.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here