Galeria Grafitt wita kolejnego najemcę

0
2231

Położona w samym centrum miasta Galeria Grafitt to idealne miejsce dla każdego najemcy. Tym razem w progach galerii witamy biuro „Top Ubezpieczenia”.

Istniejąca już od 2004 roku Galeria Grafitt, przyciąga rzeszę zielonogórzan, którzy ją odwiedzają, dlatego też wynajem lokalu przynosi wiele korzyści. Zaletą jest lokalizacja galerii, gdyż znajduje się ona w sercu Zielonej Góry. Dodatkowo Galeria Grafitt kojarzy się z usługami, produktami najwyższej jakości oraz markami premium.

Klienci mają sprecyzowane potrzeby i oczekiwania, liczą na kompleksową i fachową pomoc obsługi oraz oferty tworzone z myślą o ich indywidualnych potrzebach. To wszystko znajdą w biurze Top Ubezpieczenia, która od niedawna wynajmuje lokal na pierwszym piętrze w Galerii Grafitt. Obecnie w centrum handlowym znajdują się również takie firmy jak: Hexeline, Deni Cler, Aryton, Lena Largo, Men, MyShop, czy 4F.

Obecnie Galeria oferuje wynajem trzech lokali. Najemcy mają do dyspozycji miejsca o zróżnicowanej powierzchni, od 50,60 mkw. do 254, 20 mkw. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.605 488 877.

Źródło: Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here