Fragment ul. Batorego zamknięty. Są objazdy (ZDJĘCIA)

2
1181

Od 24 kwietnia zmieniła się organizacja ruchu przy ul. Batorego. Ma to związek z  budową kolektora deszczowego od ul. Boh. Westerplatte do ronda Anny Borchers. Przypominamy także o zmianie w kursowaniu autobusów: Zmiany w kursowaniu autobusów. 

UWAGA na objazdy!

Nie wjedziemy już bezpośrednio z ul. Batorego Batorego w ul. Kupiecka i odwrotnie. Magistrat przewidział objazdy.

Jadąc od ronda Anny Borchers w stronę centrum musimy skręcić w prawo przed Izbą Administracji Skarbowej, przejechać przez bramę, następnie jechać wzdłuż budynku, aby wyjechać na parkingu przy Centrum Nauki Keplera (wyjazd od strony wejścia).

Jak jechać?

– Analogicznie, jadąc od ulicy Kupieckiej, musimy kierować się na ul. Dąbrowskiego, za Urzędem Komunikacji Elektronicznej skręcić w prawo, jechać wzdłuż budynku, przejechać przez bramę przy IAS i wyjechać na ul. Batorego – wyjaśnia urząd miasta.

Z kolei samochody ciężarowe powinny kierować się na objazdy w ulicę Aglomeracyjną, Zjednoczenia, Dąbrówki, ponieważ będzie obowiązywał zakaz wjazdu na al. Wojska Polskiego.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Nie można było zaplanować prac w wakacje ? Jeszcze niech mądre głowy wyburzą do końca wiadukt na Zjednoczenia i będzie pięknie…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here