Fotograficzna Fabryczna w Zielonej Górze. Warsztaty z fotografii pomogą zrobić lepsze zdjęcia

0
771
2015 ZIELONA GORA WueF warsztaty fotowidzenia kurs podstaw FOT. PAWEL JANCZARUK / WueF

-Zapraszamy na zajęcia Fotograficznej Fabrycznej w Zielonej Górze. Zainteresowanych fotografią zapraszamy na cykliczne zajęcia praktyczne i teoretyczne. Na zajęciach można dowiedzieć się więcej o swojej fotografii. Jak poprawić kompozycję zdjęcia, ale też jak poradzić sobie w różnych warunkach fotograficznych – zachęca Paweł Janczaruk, zielonogórski fotograf.

Warsztaty fotograficzne w Zielonej Górze – Fotograficzna Fabryczna

Na warsztatach fotograficznych będzie można dowiedzieć się także, co zrobić żeby zdjęcia były lepsze pod względem technicznym, ale również jak uniknąć banału w fotografii. – Dużo uwagi poświęcamy ukierunkowaniu, patrzeniu i myśleniu fotograficznemu. Dodatkowo zajęcia obejmują naukę posługiwania się cyfrowymi aparatami fotograficznymi i pracę w studio fotograficznym – informuje Janczaruk.

Dostęp do studia, plener i wystawa prac

W ramach pracowni uczestnicy będą mieć również indywidualny dostęp do studia fotograficznego. – Planujemy również organizację kilku jednodniowych plenerów fotograficznych. Na zajęciach będziemy zapoznawać uczestników z nowymi oraz starymi technologiami i technikami. Będziemy przeprowadzać różnego rodzaju ćwiczenia, będziemy też zadawać zadania – a to wszystko w celu żeby lepiej i sprawniej fotografować. Planujemy również organizację wystawy uczestników spotkań – wyjaśnia Janczaruk.

Gdzie i kiedy?

Spotkania/zajęcia prowadzą: Paweł Janczaruk /Związek Polskich Artystów Fotografików i Artysta Fotoklubu RP/ i Marek Lalko /wykładowca Uniwersytetu Zielonogórskiego.  Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu w poniedziałki w godzinach 17.45 – 20.15. Zapisy i dodatkowe pytania należy kierować na 601584764@interia.pl.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here