Ferie zimowe w Zielonej Górze. Tutaj nie ma nudy! (ZDJĘCIA)

0
666
fot. materiały prasowe

Ferie zimowe w Zielonej Górze tuż tuż. Aktywne półkolonie przygotowały ciekawą ofertę. Będzie sporo zabawy, wiedzy i nietuzinkowych zajęć. Czas odpoczynku od szkoły będzie wypełniony atrakcjami zarówno sportowymi jak i artystycznymi. 

fot. materiały prasowe

Półkolonie w Zielonej Górze warto spędzić z „Aktywnymi Półkoloniami”. Organizator zapowiada, że nudy nie będzie, a na najmłodszych czekają różnorodne zajęcia. Każdy turnus zajęć będzie wypełniony miksem atrakcji zarówno sportowych, artystycznych jak i edukacyjnych. Nie zabraknie także gier i zabaw. – Plan zajęć jest przygotowywany dla każdej grupy wiekowej i różnorodny dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 do 14 lat  – tłumaczą organizatorzy. Program zajęć jest podzielony na bloki tematyczne: sportowe, artystyczne, edukacyjne i „zabawowe”. A zatem nie ma możliwości, żeby dzieci nie znalazły niczego dla siebie.

fot. materiały prasowe

Ferie w Zielonej Górze. Aktywne Półkolonie wiedzą jak się bawić!

W programie przewidziano aktywne gry na konsoli, gry tzw. terenowe wypełnione zagadkami i specjalnymi zadaniami. Będzie także czas na planszówki, zabawę samochodami sterowanymi i a także na animacje taneczne i budowanie z klocków LEGO®.

Półkolonie. Zielona Góra aktywnie i na sportowo

fot. materiały prasowe

Organizatorzy zapowiadają, że w każdym dniu nie zabraknie ruchu na świeżym powietrzu, przy czym aktywności będą dostosowywane do możliwości i chęci uczestników. Będzie gra w piłkę nożną, koszykówkę, gimnastyka a nawet joga dla dzieci. W planie przewidziano także zajęcia ogólnorozwojowe. Będzie też szansa na poznanie gier sportowych z różnych części świata.

Artystycznie i naukowo

Aktywne Półkolonie przewidują także zajęcia dla artystycznych dusz. Ma być specjalny blok ART, w którym nie zabraknie aktywności dla młodych artystów. Zaplanowano rysowanie, szycie czy rękodzieło, kolaż, kolorowe obrazki z koralików, decoupage.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

A dla tych, dla których ferie nie oznaczają przerwy w zdobywaniu wiedzy, przygotowani blok zajęć edukacyjnych. – To  fascynująca nauka poprzez wciągającą zabawę – tłumaczą organizatorzy. To zajęcia z robotyki z klockami LEGO®, magnetyczne tory Gravitrax®, eksperymenty, programowanie Scratch.

Aktywne Półkolonie będą odbywały się w obu tygodniach ferii. Poza zajęciami dla uczestników półkolonii zimowych przewidziano także dwudaniowy obiad.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Aktywne Półkolonie w Zielonej Górze.

TURNUS MIEJSCE
1. 30.01.2023 – 03.02.2023 Rahn Education,
ul. Sienkiewicza 36
REZERWUJ
2. 06.02.2023 – 10.02.2023 SP nr 17 (ZE nr 2),
ul. Leopolda Staffa 10
REZERWUJ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here