Expondo przenosi siedzibę i potrzebuje ludzi do pracy

0
2364
fot. ZielonaNews.pl

Pod koniec listopada 2018 roku do nowej lokalizacji w Panattoni Park Zielona Góra przeprowadzi się firma expondo. – Nasza dotychczasowa siedziba okazała się dla nas za mała w obliczu prężnych inwestycji expondo w region zielonogórski i polski rynek w ogóle. W listopadzie tego roku firma rozpocznie przeprowadzkę do obiektów biurowych i magazynowych, zlokalizowanych w Nowym Kisielinie, dzielnicy Zielonej Góry w której znajduje się strefa aktywności gospodarczej – mówi Piotr Galant, prezes zarządu firmy expondo

Expondo przeprowadza się do nowej lokalizacji

W nowej lokalizacji expondo otworzy nie tylko biuro i magazyn.  Znajdzie się tu także miejsce na centrum serwisowo-logistyczne, a także studia filmowe i fotograficzne.
Zainspirowani najlepszymi praktykami z zakresu user experience chcemy dawać naszym klientom coraz lepsze możliwości zapoznania się z produktem, jego działaniem i wszystkimi funkcjonalnościami jeszcze przed decyzją o zakupie. Stąd w naszym planie jest również miejsce na studia kreatywne. W biznesie e-commerce, zwłaszcza dedykowanym profesjonalistom, możliwość poznania pełnego obrazu i możliwości produktu ma kluczowe znaczenie – tłumaczy Piotr Galant.
Nieograniczony rozwój
Zaletą nowej siedziby expondo jest możliwość powiększania zajmowanej powierzchni o kolejne pomieszczenia i moduły. – Listopadowa przeprowadzka pracowników i działów expondo to nasz pierwszy krok w drodze do znaczącego zwiększania obecności w regionie – mówi Piotr Galant. Centrum biurowo-logistyczne zajmie około 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, docelowo – jeszcze więcej.

Nowe miejsca pracy w expondo

Przeprowadzka to nowe, dodatkowe możliwości dalszego rozwoju firmy, wiążące się także z możliwością tworzenia dodatkowych miejsc pracy. W firmie expondo trwa aktualnie rekrutacja na różne stanowiska. W sumie expondo poszukuje kilkudziesięciu osób na stanowiska: menadżerów, analityków, prawników, grafików, fotografów, kupców, magazynierów, specjalistów ds. kadr i płac, ekspertów sektora CSR oraz marketingu. Oferta skierowana jest do pracowników różnych szczebli: asystentów, specjalistów, kierowników i dyrektorów. Aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie: https://corporate.expondo.pl/kariera/

– Inwestujemy w Polskę, rozwijamy działalność w regionie, prowadzimy intensywną rekrutację na terenie Zielonej Góry i okolic. Zarówno pochodzący z Polski właściciele, jak i cały zarząd docenia potencjał tego regionu. Wiemy, że warto tu inwestować i zarządzać stale rosnącą firmą, operującą w tej chwili na 28 rynkach europejskich. To korzyść nie tylko dla naszego biznesu, ale także dla lokalnej przedsiębiorczości, która bezpośrednio napędza polską, europejską i światową gospodarkę – mówi Piotr Galant.

O expondo

Grupa expondo z siedzibą w Berlinie i w Zielonej Górze jest renomowanym producentem oraz internetowym sprzedawcą sprzętu dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Asortyment firmy to ponad 2000 produktów, dostarczanych na 28 rynków w Europie, pod 16 własnymi markami. Expondo jest właścicielem flagowej marki Royal Catering, przeznaczonej dla gastronomii, zaopatruje takie branże jak: przemysł, budownictwo i warsztaty. Od momentu powstania w 2007 roku, firma stale się rozwija, zatrudniając obecnie ponad 250 pracowników w trzech krajach: w Polsce, Niemczech,
i w Chinach. Wieloletnie doświadczenie producenckie pozwala firmie na utrzymanie najwyższych standardów jakości i konkurencyjnych cen. W 2017 roku grupa expondo otrzymała prestiżowy tytuł „Diament Forbesa” za imponujący rozwój oraz tytuł „Gazeli Biznesu” oraz „e-Gazeli Biznesu”
w rankingach Pulsu Biznesu.

Źródło: Materiały prasowe

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here