Elektryczne hulajnogi firmy Quick wjeżdżają do Zielonej Góry. Będą darmowe minuty

0
2826
fot. materiały prasowe

Od 8 kwietnia (czwartek) w naszym mieście będzie 80 sztuk hulajnóg Quick. Hulajnogi elektryczne firmy Quick osiągają prędkość do 25 km/h, z kolei dystans, jaki będziemy mogli na nich pokonać wynosi do 45 km. Aplikację mobilną QuickApp można pobrać ze sklepu AppStore na iOS i Google Play na Android.
Darmowy przejazd hulajnogą

W dzień uruchomienia usług firma Quick przygotowała powitalną niespodziankę dla mieszkańców Zielonej Góry w postaci darmowych 10 minut. Po pobraniu aplikacji, rejestracji oraz dodaniu formy płatności każdy użytkownik będzie miał możliwość użycia kodu o wartości 5 zł. Kod będzie ważny w dniach 8.04-10.04. W kolejnych dniach (od 11.04 do 14.04) niedziela, poniedziałek, wtorek, środa opłata startowa zostanie obniżona do 1 zł . Żeby sprostać oczekiwaniom potencjalnych użytkowników, hulajnogi codziennie rano będą rozstawiane w strategicznych dla nich miejscach – punktach przesiadkowych z komunikacji miejskiej, budynkach uczelni.

* W pierwszych dniach uruchomienia usługi – darmowy dziesięciominutowy przejazd dla każdego użytkownika ( od 08.04 do 10.04 ) czwartek,piątek,sobota.
KOD: START
(Wejdz w menu, następnie zakładkę portfel i kliknij doładuj kod promocyjny w lewym dolnym rogu)

 

Jak wypożyczyć hulajnogę Quick?

Wystarczy ściągnąć darmową aplikację QuickApp, następnie wybrać formę płatności i można jechać. Po wejściu w aplikację widzimy położenie hulajnóg w całym mieście oraz stan ich naładowania. Znajdujemy hulajnogę blisko nas i skanujemy telefonem kod QR, który znajduje się na kierownicy. Warto zaznaczyć w tym momencie, że aby rozliczyć przejazd musimy zrobić zdjęcie poprawnie zaparkowanej hulajnogi i przesłać je w aplikacji po zakończonej jeździe.
Minimalna wpłata w naszej aplikacji to 20 zł.

Ile będzie kosztował wynajem hulajnogi w Zielonej Górze?
Wynajęcie e-hulajnogi to koszt 3 zł za start i 50 gr za każdą minutę jazdy. To korzystny cennik jak na standardy europejskie, gdzie podobny sposób komunikacji jest już powszechny. Biorąc pod uwagę korki, dużo wyższa jakość hulajnóg różniąca sie od konkurencji i czas oczekiwania na transport komunikacji miejskiej korzystanie z tego rodzaju środku transportu wydaje się bezcenne. Przy krótkich przejazdach hulajnoga elektryczna wypada korzystniej niż jazda taksówką i jest z pewnością dużo przyjemniejsza.

Strefa niebieska i czerwona

Warto pamiętać o tym ,że w strefie niebieskiej i czerwonej możemy się poruszać, lecz w strefie czerwonej nie możemy zaparkować hulajnogi po zakończonej jeździe.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here