Ekskluzywny kompleks sklepów i apartamentów powstaje w mieście (WIZUALIZACJE)

3
3063
W Zielonej Górze powstaną apartamenty do wynajęcia Zacisze Park

Na os. Zacisze, w miejscu, gdzie aż roi się od marketów, powstaje Zacisze Park. Nowa, jak się wydaje, ekskluzywna dzielnica. Powstaną tu lokale biurowe, sklepy i apartamenty do wynajęcia.

Apartamenty do wynajęcia

Będzie tu 9 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 mkw. do 120 mkw. Będą znajdować się w najwyższych częściach budynków. Mają być oferowane już od II kwartału 2017 roku. Nie wiadomo jednak jeszcze jak będą wyglądały w środku i jak będą wyposażone.

Usługi i biura

W kompleksie będą do wynajęcia także 4 lokale biurowe o dużych powierzchniach od 162 mkw do 271 mkw. Będzie miejsce na usługi. Do wynajęcia są lokale handlowo-usługowe o łącznej wielkości przekraczającej 1  tys. mkw.  Będą zarówno mniejsze ok. 45 m.kw i większe, o maksymalnej wielkości do 260 mkw. Dostępny będzie także parking z tyłu budynku.

Wszystko to ma być ciekawie zaaranżowane, otoczone alejkami spacerowymi i miejscami do odpoczynku. Zakończenie inwestycji przewidziano na styczeń 2017 rok.

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Wizualizacje jak zwykle nie oddają charakteru miejsca, w którym powstaje ten kompleks. Zlokalizowany będzie przy bardzo ruchliwej ulicy, jaką jest ul. Zacisze. Na zaprezentowanych tutaj wizualizacjach przedstawiany jest sielankowe miejsce na mapie miasta. Tak niestety nie będzie. Kto korzysta z ulicy Zacisze wie, że wokół są małe markety jak Biedronka, intermarche i cała masa firm i hurtowni i bardzo duży ruch samochodowy, autobusowy. Na pewno nie jest to miejsce do wypoczynku i relaksu.
    Jeszcze jedn pytanie mi się nasuwa. Czy kompleks będzie ekskluzywny czy raczej sklepy i oferowane marki będą ekskluzywne.

  2. Szkoda ze samochody stoją na trawie od strony InterMarche.odjadą i nikt tego nie naprawi bo to nie wasz teren. Chyba trzeba Straż miejska tam wyslac. Duży Tir z niskopodwoziowka i busy.przy plocie od strony Inter

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here