Ekskluzywna dzielnica w Zielonej Górze już jest gotowa (ZDJĘCIA)

3
7039
fot. ZielonaNews.pl

Ekskluzywna dzielnica na os. Zaciszu jest już gotowa i czeka na najemców. Póki co większość lokali stoi pustych. Na parterze swoje usługi świadczą trzy firmy.

Lokale do wynajęcia

W nowym kompleksie jest do wynajęcia  9 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 mkw. do 120 mkw. Usytuowane są na najwyższych kondygnacjach. Poza tym są biura o powierzchni 62 mkw. do 271 mkw. Na parterze znajdują się powierzchnie handlowe o wielkości od 45 mkw. do 360 mkw.

Miejsce rzeczywiście jest zadbane i jakby w oderwaniu od pobliskich marketów. Wewnątrz mały deptak wyłożony kostką brukową, zadbane klomby i nasadzenia, a także ławeczki do wypoczynku. – Zamiarem inwestora jest stworzenie osiedlowego mikro centrum miasta. Położenie w pobliżu jednej z głównych ulic miasta, charakterystyczna, rozpoznawalna lokalizacja powodują, że może być postrzegane również, doskonałe miejsce prowadzenia biznesu, przyjazne spotkaniom i zamieszkaniu – wyjaśniają inwestorzy.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. a na przeciwko za oknem 2m metry i myjnia, 1 metr od okien posadzone małe tuje? bo nikt nie przewidział, ze za 5 lat będą wchodziły do lokali i zasłaniały światło, w sumie co lepsze oglądanie brudnych hal za oknem czy myjnie. za 20 lat rak płuc od wdychania spalin od przydrożnej ulicy i 100 aut dojeżdżających do marketów z każdej strony, tak idealne miejsce na mieszkanie, pranie itp., nic pięknie wygląda ale nie w tym miejscu!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here