Ekoenergetyka zbuduje Centrum Badawczo-Rozwojowe

0
341

Wczoraj na terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego odbyła się uroczystość wkopania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Badawczo – Rozwojowego nowych technologii w transporcie elektrycznym firmy Ekoenergetyka-Polska. Inwestycja finansowana przy wsparciu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju służy rozwojowi wiedzy oraz jej wdrażaniu do przestrzeni gospodarczej.

Firma powstała w 2009 roku i jest liderem Europy  centralno-wschodniej w dziedzinie technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Za pomocą systemu  zdalnego zarządzania można monitorować i zarządzać całą siecią ładowarek w czasie rzeczywistym, ustawiać harmonogram ładowania  i wiele więcej – w ten sposób użycie ładowarek jest jak najbardziej efektywne i skuteczne.

Firma współpracuje z najlepszymi markami w branży, dostarczając  im rozwiązania ładowania idealnie dopasowane do ich potrzeb.  Producenci autobusów, operatorzy transportu publicznego, instytuty badawcze, dostawcy energii i miasta potrzebują firmy w dziedzinie systemów ładowania niskiej i wysokiej mocy. Przedsiębiorstwo jest znane z profesjonalności i zdolność do innowacji, a także cenione za wysoką jakość produktów, które są ponad oczekiwania.

Źródło:UM

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here