Dziś ruszają Targi Zdrowia w Naturze

0
123

– Serdecznie zapraszamy na Targi Zdrowia w Naturze, które odbędą się w dniach 7 – 8 października 2016r. w Bibliotece Wojewódzkiej C. Norwida, al. Wojska Polskiego 9 w Zielonej Górze – zachęcają organizatorzy.

Na targach nie zabraknie doskonałych kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków i glinek o dobroczynnych właściwościach, kosmetyków orientalnych. – Dla wszystkich chcących uzupełnić swoją „Naturalną Apteczkę Domową” czekać będą naturalne produkty na bazie ziół, ekstraktów roślinnych, naturalne środki przeciwbólowe, produkty uruchamiające mechanizm samoleczenia i samoregulacji organizmu, suplementy diety wzmacniające nasze kości, mięśnie i stawy. Oferowana będą również herbaty, kawy, produkty kuchni orientalnej. Dla każdego, kto boryka się z niską odpornością i często choruje, brakiem apetytu i energii, z problemami z koncentracją i nauką, nadpobudliwością i nerwowością, zasypianiem i zdrowym snem a także dla osób cierpiących na alergie (również pokarmowe) czy częste infekcje górnych dróg oddechowych czekać będą uzdrowiciele, bioenergoterapeuci – informują organizatorzy.

Analiza ciała, badanie na obecność pasożytów

Na miejscu będziesz mógł poddać się analizie składu ciała, zbadać się na obecność pasożytów i grzybów w organizmie, uzyskać diagnozę z tęczówki oka oraz porady w dziedzinie leczenia homeopatycznego, zbadać zawartość tłuszczu w organizmie oraz poradzić się dietetyków.
Dla zainteresowanych rozwojem duchowym dostępna będzie literatura, płyty z muzyką relaksacyjną, karty anielskie, wahadełka, amulety, talizmany wspomagające szczęściu, odpromienniki i wiele innych. Nie zabraknie też wróżek, które nieco uchylą rąbka tajemnicy przyszłości.

Podczas targów odbędą się wykłady.
08.10.2016 r. (Sobota)
12.00 – 13.30 „Candida-niebezpieczny przeciwnik”, Prowadząca: Dietetyk kliniczny
mgr Aleksandra Majsnerowska- FoodMed Centrum, Mikrobiolog dr Sylwia Andrzejczak-Grządko – FoodMed Centrum.

14.30 – 16.00 „Zdrowie zaczyna się w jelitach”, Prowadząca: Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Majsnerowska- FoodMed Centrum, Mikrobiolog dr Sylwia Andrzejczak-Grządko
– FoodMed Centrum

09.10.2016 r. (Niedziela)
11.00 – 14.00 „Borelioza – Cicha Epidemia”, Prowadząca: dr n. med. Marii Bartol-Badura, w ramach ogólnopolskiego cyklu konferencji „Żyj Świadomie”

15.00 – 16.30 „Stres oksydacyjny w chorobach cywilizacyjnych”, Prowadząca: Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Majsnerowska- FoodMed CentrumSerdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach Zdrowia w Naturze, które odbędą się w dniach 7 – 9 października 2016 r. w Zielonej Górze.

Wydarzenie na Facebooku znajdziecie TUTAJ.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here