Dzień Kobiet w Galerii Grafitt

0
101
fot. materiały prasowe

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przez najbliższe dwa dni w Galerii Grafitt, przygotowano moc atrakcji – wyjątkowe rabaty, słodki poczęstunek, pokaz mody, wykład o nowej linii kosmetyków, darmowy rytuał pielęgnacyjny, oraz wiele, wiele więcej.

Iść przez życie z uśmiechem, spełniać marzenia i być dumnym z przynależności do płci pięknej – tego właśnie życzy Galeria Grafitt wszystkim Paniom. A z okazji tego wyjątkowego święta zaprasza w piątkowe popołudnie do butiku KNAP Fashion na pokaz kolekcji firmy Joseph Ribkoff.  Luksusową markę, tworzoną przez topowych projektantów w Kanadzie wyróżniają niezwykle kobiece kreacje w najlepszych gatunkach tkanin. Dodatkowo na gości, będzie czekać słodki poczęstunek oraz ciekawe rabaty. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13 -19. Natomiast w sobotę salon fryzjerski Moniki Subocz zaprasza na wykład edukatora firmy Kerastate, który przedstawi nową linię kosmetyków do włosów blond – Blond Absolu. Klientki będą mogły dodatkowo skorzystać z darmowego rytuału pielęgnacyjnego.

Z okazji kobiecego święta ciekawe atrakcje czekają na małe i duże panie także w pozostałych salonach zlokalizowanych na terenie Galerii Grafitt. Cipo&Baxx przygotuje dla swoich klientek, nie tylko słodki poczęstunek, ale również – 10% na całą kolekcję damską. Dodatkowo przy zakupie dwóch rzeczy, drugi produkt można otrzymać -15% taniej. Natomiast salon Deni Cler Milano oferuje -15%, -20% od ceny bazowej na kolekcję Wiosna-Lato 2019 – akcja będzie obowiązywać do 9 marca. Więcej na temat specjalnych ofert można przeczytać na profilu Galerii Grafitt na Facebooku.

O Panach nie zapomniał salon Artur, który na 8 i 9 marca przygotował bardzo atrakcyjną promocję -20% na cały asortyment. Szczegóły w salonie na parterze.

fot. materiały prasowe

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here