Dzień Dziecka w Planetarium Wenus. Będzie premiera nowego filmu i nie tylko

0
198
Planetarium Wenus

Szykuje się kosmiczna przygoda w Planetarium Wenus w Zielonej Górze. Z okazji dnia dziecka odbędzie się premiera filmu “Komórki”. Będzie także sporo innych atrakcji.

 

Dzień Dziecka w Planetarium Wenus

– Pokaz „Komórki” to historia trylionów komórek, które tworzą nasze ciała, od naszych początków jako pojedynczej komórki do złożoności całego organizmu, to historia tego, kim jesteśmy. Dołącz do głównych bohaterów: Raja i Zuzy, którzy zabiorą Cię w niesamowitą i wciągającą podróż po ludzkim organizmie. Dzięki specjalnym sprzętom, które pomogą Ci się skurczyć i cofnąć w czasie, zobaczysz wszystkie systemy swojego ciała – zapowiadają organizatorzy.

Oprócz pokazów premierowych, które odbędą się w godzinach 13.00, 14.00 i 16.00, przygotowno wiele ciekawych atrakcji. – Już od godziny 12.00 będzie można skorzystać z „Planety Klocków” – czyli stanowisk do budowania z Bricks4Kidz. Oprócz tego, każdy kto nas odwiedzi, zostanie poczęstowany słodką chmurką, czyli watą cukrową od naszych przyjaciół z firmy Sinersio. Nie zabraknie oczywiście kosmicznych zabaw. Przygotowaliśmy specjalne, papierowe kółka, z których uczestnicy będą tworzyć planety. Nasi animatorzy złożą je później w przypinki – broszki, które każdy zabierze ze sobą do domu. Rozegramy również mini zawody w Kosmo Memo! – zapewniają organizatorzy.

Bilety na pokazy premierowe można zarezerwować na naszej stronie internetowe planetarium.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here