Dyskoteka balkonowa po raz kolejny. Tym razem dla schroniska

0
598
dyskoteka balkonowa w Zielonej Górze po raz kolejny
fot. Czytelnik Pan Marcin

Szykuje się kolejna część dyskoteki balkonowej. Tym razem odbędzie się przy ul. Obywatelskiej 47, a zebrane pieniądze zostaną przekazane zwierzętom ze schroniska w Zielonej Gorze.
Dyskoteka balkonowa w Zielonej Górze po raz trzeci

dyskoteka balkonowa w Zielonej Górze po raz kolejny
fot. materiały organizatora

Trzecia cześć odbędzie się w ten piątek 22.05 na ulicy Obywatelskiej 47. Podczas dyskoteki będzie prowadzona internetowa zbiórka pieniężna dla zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze. – Tym razem też wspieramy przedsiębiorców zielonogórskich, którzy przekazali nam vouchery na swoje usługi i produkty. Vouchery będę licytowane i losowane wśród uczestników a dzięki temu, przedsiębiorcy przypominają o swojej gotowości do pracy zgodnie ze standardami zachowania zasad bezpieczeństwa przed Covid-19 – informują organizatorzy.

Dyskoteki będzie można słuchać z balkonu

Organizatorzy zapowiadają, że dyskoteka jest wyłącznie dla mieszkańców na balkonach. – Ale nie ma co się martwić się, relacje na żywo odbędzie się na facebooku na profilu Dj Mateusza Przysuchy, dzięki czemu możecie zobaczyć, posłuchać i dobrze się bawić na swoim kawałku podłogi. Zapraszamy również do wpłacania pieniążków na zrzutkę wśród wpłacających zostaną rozlosowane nagrody – informują organizatorzy.

Będzie także zbiórka rzeczowa
Odbędzie się zbiórka rzeczowa dla schroniska pod balkonem w trakcie trwania imprezy. – Zapraszamy do przynoszenia karmy dla psów i kotów, koce, miski, rekawiczki jednorazowe i wiele innych potrzebnych im rzeczy. Wśród tych osób, które coś przyniosą zostaną rozlosowane nagrody. Mamy oczywiście wszystkie niezbędne zgody od wspólnot mieszkaniowych, zarządcy nieruchomości oraz policji a dyskotekę kończymy o 22:00 – informują organizatorzy.

Będzie można także wygrać voucher

Poza muzyką uczestnicy zabawy będą mieli szansę na wygranie voucherów. Będą m.in. vouchery do restauracji, czy siłowni, salonu kosmetycznego.

Co można licytować podczas relacji live oraz na stornie wydarzenia?
– voucher o wartości 150 zł do Restauracja Qubus
– voucher o wartości 100 zł do restauracji La Gondola
– voucher dla 2 osób na 1 nocleg w kompleksie wypoczynkowym w Dąbiu
– voucher dla 2 osób na 1 nocleg w kompleksie wypoczynkowym w Kołatce
– desja zdjęciowa o wartości 400 zł od Fotografa Filip Nieckowiak
– jedna lekcja pierwszego tańca 60 minut od Projekt Taniec Monika Jerzynek
– voucher na strzyżenie i modelowanie od Fryzjernia Oli

To trzecia cześć charytatywnej dyskoteki balkonowej, pierwsze dwie to dyskoteki z ulicy Obywatelskiej i Rzeźniczaka wraz ze zbiórkami pieniężnymi dla Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Gorze na walkę z Covid-19. Łącznie zebrano ponad 8 tysięcy złotych.

Audycja będzie na stronie:
https://www.facebook.com/djmateuszprzysucha/
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/242203737005502
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/z/gramydlaschroniska

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here