“Dużo programisty na mkw”. Szykuje się wielkie wydarzenie z branży IT

0
411
fot. ZielonaNews.pl

Pasjonaci, programiści i ludzie z branży IT zjadą się 19 maja na konferencję do Zielonej Góry. Łącznie 300 osób. – To bardzo dużo programisty na mkw – żartował Marcin Woźny, współorganizator wydarzenia. To pierwsze, tak duże, spotkanie programistów w województwie lubuskim.

Konferencja programistyczna Greenfield w Zielonej Górze

W ciągu jednego dnia w godzinach od 9.00 do 17.00 odbędzie się 14 prelekcji. Po każdej przerwa kawowa, a na zakończenie after party w jednym z zielonogórskich klubów. – To będzie spora dawka wiedzy dla prawdziwych pasjonatów. Zaprosiliśmy prelegentów z najwyższej półki z całej Polski i nie tylko. Można powiedzieć, że wiedza nie ma granic. Będą osoby z Warszawy, Rzeszowa, czy Edynburga. Pojawią się najbardziej znane postacie w branży – wyjaśniał M.Woźny. Greenfield Conference nie będzie zwykłym szkoleniem.  – To nie tylko rozwój zawodowy, ale również wymiana doświadczeń. W branży programistycznej technologia szybko się rozwija, dosłownie z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień. Chcąc nadążyć za nią, warto uczestniczyć w takich eventach. Myślę, że wiele ze spraw, które pojawiają się na tego typu spotkaniach, nie pojawiają się szybko w książkach – przekonuje Paweł Sroczyński, współorganizator wydarzenia.

Udział w konferencji może wziąć każdy, kto czuje smykałkę do programowania i chce powiększyć swoją wiedzę lub skonfrontować ją z umiejętnościami innych. Ceny z biletów to 60 zł i 100 zł. Ale dochód z nich w całości będzie przeznaczony na cele charytatywne. Każdy uczestnik będzie mógł wskazać organizację charytatywną, na którą chciałby przekazać pieniądze. – Przekazanie wpływów z biletów na szczytne cele jest możliwe dzięki naszym sponsorom – mówił Sroczyński. Bilety można kupić do północy w piątek, 11 maja. Więcej na temat konferencji znajdziecie na stronie GREENFIELD CONFERENCE.

 

 

 

Pierwsza tak duża konferencja dla programistów w woj. lubuskim

Pierwsza tak duża konferencja dla programistów w woj. lubuskim

Publiée par Miasto Zielona Góra / Official account sur mercredi 9 mai 2018

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here