Donald Tusk przyjedzie do Zielonej Góry

4
1374
Donald Tusk w Zielonej Górze
fot. Stalowemiasto.pl

Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjedzie do Zielonej Góry. Weźmie udział w uroczystości podpisania aktu erekcyjnego pod budowę Parku Technologii Kosmicznych. Zobacz relację z pobytu: Donald Tusk w Zielonej Górze – wideo
Donald Tusk w Zielonej Górze

19 maja D. Tusk pojawi się się w Zielonej Górze. Najpierw z jego udziałem odbędzie się briefing prasowy w urzędzie marszałkowski. Po briefingu przewodniczący Platformy Obywatelskiej weźmie udział w podpisaniu aktu erekcyjnego pod budowę Parku Technologii Kosmicznych w Zielonej Górze-Nowym Kisielinie. D. Tusk przyjedzie z wizytą także na Uniwersytet Zielonogórski (będzie prowadził wykład dla studentów).

To nie jedyna wizyta D. Tuska w woj. lubuskim. Na dziś zaplanowano spotkani w Gorzowie Wlkp. i Krośnie Odrzańskim.

 

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Może opowie o swoich rządach – jak wtedy wyglądała pomoc dla rodzin, dlaczego podwyższył wiek emerytalny, dlaczego przymusowo wysłał 6-latki do szkoły, dlaczego za jego rządów sprzedano Polskie Koleje Linowe, CIECH S.A., PKP Energetyka itd? No i dlaczego ABW weszło do redakcji „Wprost”? I jak to było zwolnieniem z „Faktu” Grzegorza Jankowskiego? Rozwałkowaniem „Rzeczpospolitej”? I kto to jest Józef Bąk?

  2. Po co pytać ? Donald Tusk jak zwykle będzie mało konkretny. Janusz Kowalki wszystkie poruszone tematy omówi i wyjaśni dogłębnie.

  3. JJM, jednym tchem wyłączasz i atakujesz czyżbyś był beneficjentem rządu PiS ? Różnica pomiędzy Totalnym rządem PiSu a pozycją jest taka że na przekręty, złodziejstwa, manipulacje i fałszerstwa jakich przez 7 lat dokonał PiS zabrakłoby miejsca w możliwym napisaniu komentarza.

  4. JJM, wieże, że wolałabyś, żeby to jarosław czy mateusz opowiadała bjak przez 7 lat okradali Polskę? Jak załatwili najwyższą inflację w Polsce od 1998 r. Jak niszczą klasę średnią. Jak zadłużenie wzrosło do niewyobrażalnego stanu, który będzie ciężko spłacić naszym wnukom czy jak doprowadzili do tego, że nie stać nas na miskę ryżu? A może, jak to są V kolumną Putina w Polsce?
    Od tego PiSu, to już się chce rzygać. Najlepsze, co by mogło spotkać Polskę to zamknięcie ich w więziennych celach.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here