Dirty Dancing w Zielonej Górze. Zostały ostatnie bilety

0
913
fot. materiały prasowe organizatora

Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show — jedno z najpopularniejszych widowisk taneczno-muzycznych teraz także w Zielonej Górze!

Miłosna historia z Dirty Dancing w Zielonej Górze

Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że film jest dostępny od kilku

fot. materiały prasowe organizatora

dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę. Z okazji przypadającej właśnie 30 rocznicy premiery tego filmu, twórcy przedstawienia Tribute to Dirty Dancing przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę, bowiem będą oni mogli zobaczyć tę historię na żywo, w taneczno-muzycznej aranżacji.

Muzyka na żywo i kilkudziesięciu tancerzy

Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego ze studia Art of Move, który towarzyszy muzykom. Podczas show będzie więc można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach.

fot. materiały prasowe organizatora

Tribute Dirty Dancing Music&Dance Show to wspaniałe widowisko, które cieszy się wielką popularnością. Do tej pory wystawione było 16 razy w miastach całej Polski, zobaczyły je dziesiątki tysięcy widzów. Teraz zobaczyć je będą mogli również mieszkańcy Zielonej Góry. To ciekawa propozycja godna polecenia nie tylko prawdziwym fanom filmu, ale także entuzjastom muzyki na żywo i tańca.

Data: 17 stycznia 2018 r.

Miejsce: Hala MOSiR, Zielona Góra

Godzina: 19:00

Bilety: https://tixer.pl/go/dirty-dancing-zielona-gora

Wystąpią:

Dirty Band w składzie :

Karolina Kończal — wokal

Jacek Ciepliński — wokal

Jacek Kotlarski — wokal

Maciej Gwóźdź— trąbka

Kuba Marciniak — saksofon

Maciej Kołodziejski — puzon

Michał Pietrzak — gitara

Michał Kwapisz — gitara basowa

Marcin Górny — instrumenty klawiszowe

Grzegorz Siek — instrumenty perkusyjne

Piotr Kończal — perkusja

Zespół taneczny Art of Move (30 tancerzy)

Choreografia: Marta Marcysiak/Michał Mroczkowski

Kierownik muzyczny: Piotr Kończal

Reżyseria: Jacek Lisewski

INFORMACJE O ORGANIZATORZE:

Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 tys. widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here