Sposób na szybką poprawę kondycji skóry

0
304
Beauty Center

Kłopotliwe przebarwienia skóry, blizny, zmarszczki, czy rozstępy nie muszą wpływać na nasze samopoczucie. Ludzka skóra i ciało jest niedoskonałe, ale dzięki współczesnym zabiegom wykonywanym przez gabinet Dermasana, można przeciwstawić się niechcianym zmianom skórnym. – Obecnie kosmetologia daje wiele możliwości, gdy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, my możemy je zatrzymać lub troszkę cofnąć poprzez stymulację produkcji kolagenu, pobudzania naturalnych procesów odnowy skóry – mówi mgr Agnieszka Król, kosmetolog i podolog, która wraz z zespołem Dermasana pomaga walczyć z czasem i niedoskonałościami.

Bez igły też można

Dermasana prowadzi szeroki zakres usług, począwszy od zabiegów kosmetycznych, poprzez usługi z zakresu dermatologii, podologii i laseroterapii. Jednym z najnowszych zabiegów wprowadzonych w zakres usług z których mogą korzystać pacjenci Dermasany jest infuzja tlenowa. Pod nazwą tą kryje się nieinwazyjny, bezigłowy zabieg, który polepsza kondycję skóry. – Zabieg jest dedykowany dla twarzy i szyi, a także dekoltu. W zabiegu wykorzystywany tlen hiperbaryczny. Oprócz tego, że bardzo dotleniamy skórę, przez co polepszamy jej ukrwienie i przyspieszamy wszystkie procesy upiększające, wprowadzamy również preparaty, które mają wykonać określone działanie. Zabieg od razu daje efekty. Skóra po zabiegu jest wyraźnie lepsza, jaśniejsza, napięta, a drobne zmarszczki są wygładzone – wyjaśnia A. Król. Dodaje również, że najlepiej jest robić zabieg w serii 4-6 zabiegów, w odstępie 2-4 tygodni. – Można go łączyć z innymi zabiegami. Co ważne, jest to doskonały zabieg dla wszystkich pań, które boją się igły, a chcą poprawić kondycje skóry – mówi A. Król. Jak wygląda taki zabieg? – Preparat jest sprejowany na skórę, potem jest przeczesywana skóra dokładnie dyszą z tlenem pod ciśnieniem – dodaje. Istotny jest fakt, że zabieg jest bezbolesny. Ponadto nie pozostawia zaczerwień i śladów po których chcemy na kilka dni zaszyć się w domu, dopóki skóra nie nabierze odpowiednich barw. Efekty są widoczne zaraz po zabiegu. Dla kogo przeznaczona jest ta kuracja? – Zabieg jest dedykowany już dla młodych osób, nawet 20 letnich, mających trudności z cerą Można wdrażać preparaty na cerę trądzikową, cerę tłustą. A jeśli chodzi o zabiegi upiększające to po 30 roku życia – mówi A. Król. Infuzja tlenowa to zabieg dla wszystkich, można go nawet wykonywać u kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

Dla tych, co nie boją się igły

Karboksyterapia to zabieg, w którym stosowana jest igła. Jak dokładnie wygląda taki zabieg? – Wstrzykiwany jest dwutlenek węgla pod skórę, co powoduje w danym obszarze skóry silne dotlenienie. Zachodzą reakcje chemiczne wskutek, których czerwone krwinki muszą wypuścić tlen miejscowo. Zabieg w dłuższej perspektywie pomaga w lepszym ukrwieniu tych miejsc, na których stosowana jest terapia. To zabieg wykorzystywany również w medycynie, m.in.: do szybszego gojenia się ran, a nawet w leczeniu impotencji. Świetny zabieg na sińce pod oczami, drobne zmarszczki w okolicach oczu. Na drobne powierzchowne zmarszczki w okolicach dekoltu, szyi. To zabieg wykorzystywany również w medycynie, m.in.: do szybszego gojenia się ran, a nawet w leczeniu impotencji. Świetny zabieg na sińce pod oczami, drobne zmarszczki w okolicach oczu. Na drobne powierzchowne zmarszczki w okolicach czoła, szyi. To dobry zabieg profilaktyczny – opowiada pani Agnieszka. Dodaje również, że zabieg świetnie wpływa na polepszenie się ukrwienia skóry głowy i redukcji wypadania włosów, rewitalizacji grzbietów dłoni. Zabiegi wykonywane w seriach w odstępach 1-2 tygodniowych. Karboksyterapia stosowana jest również na świeże rozstępy, a także na tkankę tłuszczową. Poprawia strukturę ujędrnienia skóry. Dedykowany jest również kobietom po urodzeniu dziecka. – Zabieg nie jest przeznaczony dla osób z jaskrą . Jeśli zabieg ma dotyczyć okolic skóry oczu, a także niezalecany jest osobom z anemią, ponieważ w ich organizmie jest za mało czerwonych krwinek. Nie jest to również zabieg dedykowany kobietom w ciąży, czy osobom uczulonym na nikiel. Zabieg wykonywany zalecany jest w seriach. Pojedyncze zabiegi poprawią tylko na chwilę skórę. Wykonuje się od 8-10 zabiegach na oczy, a w przypadku rozstępów i tkanki tłuszczowej nawet do kilkunastu – informuje A. Król. Zabiegi mogą dawać nieprzyjemne odczucia, na szczęście są krótkie więc nie sprawiają klientkom dużo przykrości.

Zarówno karboksyterapia i infuzja tlenowa to zabiegi do których wykorzystywany jest certyfikowany, medyczny, specjalistyczny sprzęt.

Peeling laserowy

–  Peeling laserowy to zabieg wykonywany przez naszego dr n. med. Specjalistę Dermatologa Jacka KrólJest to zabieg polegający na celowym, dokładnym i precyzyjnym zniszczeniu naskórka na różnych głębokościach. Wokół zniszczeń tworzy się stan zapalny. Jest to przełom w kosmetologii, coraz częściej pracuje się na stanie zapalnym, ponieważ mobilizuje on organizm do pracy na odbudowaniu i polepszeniu kondycji skóry – opowiada A. Król o kolejnym zabiegu z którego w gabinecie Dermasana, mogą skorzystać pacjentki. Zabieg dedykowany jest osobom z bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, nierównym kolorytem skóry. Stosowany jest również, jako zabieg anty aging. – Niszcząc stary naskórek sprawiamy, że nowy jest ładniejszy, bardziej elastyczny. Rekonwalescencja, w zależności od poziomu zniszczenia, trwa od 3 do 7 dni. Można zabieg powtarzać albo zastosować go jednorazowo. Zabieg pracuje jeszcze przez 3 miesiące – mówi Agnieszka Król. Co ważne: nie można zabiegu robić latem. – Z  powodu uszkodzonego naskórka promienie słoneczne są są absorbowane nierównomiernie i mogą powstać przebarwienia – wyjaśnia Kosmetolog. Kuracja może być robiona na całe ciało, twarz również na trwałe rozstępy, takie które występują m.in.: na plecach, nogach czy na piersiach – wyjaśnia A. Król. 

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to kolejny przedstawiany i oferowany pacjentkom zabieg. – Zabieg pobudza odnowę komórkową, stymuluje produkcję kolagenu, spłyca zmarszczki, redukuje blizny i przebarwienia – wylicza A. Król. W dniu zabiegu twarz jest podrażniona i nie można wykonać makijażu. Skóra może być rozgrzana i zaczerwieniona nawet do następnego dnia. Ale warto, bo nawet jeden zabieg daje efekty. – Oczywiście wszystko zależne jest od tego z czym przychodzi do nas pacjent. Zalecamy serie 3-4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych – mówi Kosmetolog.

Agnieszka Król jest dyplomowanym Kosmetologiem i Podologiem – specjalizującym się w Podologii – profilaktyce zdrowotnej stóp. Osoby, które mają problem ze stopami, odciski, wrastające paznokcie mogą do takiego gabinetu się zgłosić i otrzymać pomoc. Ponadto wykonuje również niektóre zabiegi kosmetyczne.

Jak się skontaktować z Dermasana

ul. Podgórna 45/4a  

Zielona Góra

Umawianie wizyt: 

KOSMETOLOG, PODOLOG, MEDYCYNA ESTETYCZNA

 tel. 733 113 710

DERMATOLOG

tel. 68 478 61 06

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here