Darmowe zajęcia dla dzieci z Ukrainy organizuje ZOK/ Навчально- художні заняття ЗОК Для України!

0
237
fot. materiały prasowe ZOK

Zielonogórski Ośrodek Kultury i wszystkie jego filie – Centrum Przyrodnicze, Planetarium Wenus i Pałac w Starym Kisielinie, od 14 marca (planetarium w późniejszym terminie), rozpoczyna bezpłatne zajęcia i warsztaty dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy.

Szczegóły dotyczące zapisów, dni oraz godzin warsztatów, poniżej.

Zielonogórski Ośrodek Kultury

CHODŹ POMALUJ SWÓJ ŚWIAT

Cykl zajęć dla dzieci i opiekunów w ramach organizacji czasu wolnego dla osób przybyłych z Ukrainy. Przewidywana grupa wiekowa 5-12 lat + opiekunowie (ale jesteśmy elastyczni, dla każdego znajdzie się miejsce). Zajęcia mają na celu nawiązanie kontaktu ze sztuką oraz stwarzają możliwość integracji wśród uczestników. Ma być kolorowo i przyjaźnie!             Razem z opiekunami na każdych zajęciach dzieci stworzą barwne dzieło, wykorzystując rozmaite techniki rękodzieła, które będą mogły zabrać ze sobą na pamiątkę, by dodać nieco koloru swoim dniom. Ponadto oferujemy drobny poczęstunek dla rodziców, małe niespodzianki (kredki, kolorowanki, naklejki) oraz kącik dla maluchów na relaks (bajka).

CZAS REALIZACJI: OD 14 MARCA – poniedziałek, środa, piątek godz. 10-12

MIEJSCE: ZOK – Hydro(za)gadka / bar, ul. Festiwalowa 3

ADRESACI: dzieci 5-12 lat + opiekunowie (możliwość podziału na grypy wiekowe przy kolejnych zajęciach, w zależności od potrzeb jakie wynikną w trakcie realizacji)

ZAPISY: 68 451 10 11, e-mai: ania@zok.com.pl

Pałac w Starym Kisielinie

Na niebiesko i na żółto…

Zapraszamy do pałacowej strefy twórczości i relaksu.

W każdy wtorek marca w godzinach 10-12 zapraszamy naszych przyjaciół z Ukrainy do Pałacu w Starym Kisielinie na warsztaty, zajęcia edukacyjne i chwilę relaksu dla rodziców.

Dzieci! Rodzice!

Będzie kolorowo, twórczo i miło! Będziemy brudzić ręce farbami, będziemy tworzyć, będziemy malować, będziemy budować z klocków. Będziemy robić to co dzieci robić powinny, bawić się!

CZAS REALIZACJI: OD 14 MARCA – wtorek, godz. 10-12

MIEJSCE: Pałac w Starym Kisielinie

ADRESACI: dzieci 5-12 lat + opiekunowie (możliwość podziału na grypy wiekowe przy kolejnych zajęciach, w zależności od potrzeb jakie wynikną w trakcie realizacji)

ZAPISY: tel. 880 227 787, e-mai: kamila@zok.com.pl

 

Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze

Zapraszamy na zajęcia warsztatowo/pokazowe w oparciu o ofertę zajęć dedykowanych prowadzonych w Centrum Przyrodniczym. Uczestnicy poznają mikroświat pod mikroskopem, widowiskową chemię, wykonają samodzielnie bryły, a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze. W zajęciach pomoże nam Ukrainiec – pracownik UZ – Volodya Protsiuk.

CZAS REALIZACJI : OD 14 MARCA – Wtorek i czwartek – godz. 15.00-16.00.

Po zajęciach możliwość zwiedzenia Centrum w godzinach 16-17.30.

MIEJSCE: Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze, ul. Dąbrowskiego 14

ADRESACI: dzieci 5-12 lat + opiekunowie (możliwość podziału na grypy wiekowe przy kolejnych zajęciach, w zależności od potrzeb jakie wynikną w trakcie realizacji)

ZAPISY: rezerwacja bezpłatnych wejściówek na stronie http://bilety.centrumnaukikeplera.pl/ lub telefoniczna tel. 660 481 635

 

Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus

Planetarium Wenus przygotowuje ukraińską wersję językową do pokazu dla dzieci „Mała Gwiazdka”. Dzieci z Ukrainy wraz ze swoimi opiekunami będą mogli obejrzeć go bezpłatnie. Niebawem podane zostaną dokładne godziny i dni tych pokazów.

Planetarium przygotowuje się również do stworzenia ukraińskiej wersji językowej do większej ilości pokazów, również dla dorosłych. Niestety, do tej pory, nawet w ukraińskich planetariach występowały jedynie rosyjskie wersje językowe. Prosimy zatem o cierpliwość.

CZAS REALIZACJI : SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

MIEJSCE: Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus, ul Sikorskiego 10

ADRESACI: Dzieci od 3 roku życia wraz z opiekunem

ZAPISY: rezerwacja bezpłatnych wejściówek na stronie http://bilety.centrumnaukikeplera.pl/ lub telefoniczna tel. 693 891 680

Źródło: materiały prasowe ZOK

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here