Darmowe warsztaty DJ-skie. Trwają zapisy

0
200
Image by fabrikasimf on Freepik
Grupa F13 i Cafe Noir Zielona Góra zapraszamy młodzież (18+) i nieco starszych na warsztaty dj-skie RE:kreacja z elementami arteterapii. –  Bazujemy na szeroko pojętej muzyce elektronicznej – informują organizatorzy.Darmowe warsztaty DJ-skie. Dla kogo?

Warsztat kierowany jest do osób, które mają już podstawową wiedzę i rozpoczęły w jakimś stopniu przygodę z mixowaniem muzyki na gramofonach DJ-skich albo innym sprzęcie. Są przeznaczone także dla tych, którzy są zdeterminowani, by zacząć, choć nie miały jeszcze styczności z takim sprzętem oraz do osób, które chcą otworzyć się na szeroko pojmowane tworzenie – wyjaśniają organizatorzy. I dodają: dodatkowo ćwiczeniami artererapetycznymi postaramy się otworzyć umysł na tworzenie i poznanie siebie oraz wyzwolić twórczą energię.Program warsztatów DJ-skich

SKRÓCONY PROGRAM:
 I dzień 29.07.2022 r. / sesja terapeutyczna drum and bass
 II dzień 30.07.2022 r. / mindfulness – izolacja ambientalna
 II dzień 31.07.2022 r. / techno-eskapizm
 

Warsztaty są darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona.  ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA należy wysłać na adres: mmaf13team@gmail.com. – W odpowiedzi otrzymacie regulamin i zgody do wypełnienia szczegółowy program – wyjaśniają organizatorzy.
Warsztat poprowadzą: Anna Mazurkiewicz i Mariusz Wyderski.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here