Czytaj w autobusach! Wielka akcja MZK i ZE nr 3

0
665

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze wraz z Zespołem Edukacyjnym nr 3 w Zielonej Górze zaprasza do udziału w cyklu kampanii społecznościowej pt. Podróże z książką.

Czytaj w autobusie

Akcja ma na celu propagowanie czytania wśród wszystkich pasażerów, niezależnie od wieku, którzy korzystają z przejazdów MZK. Kampania rozpocznie się już 2 października i potrwa przez kolejne 7 dni, ale na tym nie koniec, akcja ma być cyklicznie powtarzana do czerwca 2018.
– W pierwszym tygodniu akcji, w autobusach linii nr „4” na siedzeniach rozłożone zostaną książki. Będą one oznaczone specjalnym stemplem dedykowanym kampanii. Pasażerowie będą mogli poczytać wykorzystując wolny czas w trakcie przejazdu lub zabrać książkę do domu.
Po przeczytaniu książki należy pozostawić ją w dowolnym autobusie MZK lub w punktach sprzedaży biletów przy ul. Bema lub ul. Kupieckiej
– informuje MZK. Miejski Zakład Komunikacji prosi o wsparcie kampanii i przynoszenie niepotrzebnych lub przeczytanych książek do punktów sprzedaży biletów lub do biblioteki Zespołu Edukacyjnego nr 3 w Zielonej Górze, ul. Os. Pomorskie 13.

 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here