Czym są etykiety peel off?

0
103
fot. materiały prasowe

Szukasz etykiet samoprzylepnych, które możesz wykorzystać w najbardziej wydajny sposób? Jednym z ciekawszych rozwiązań są wersje peel off, powszechnie wykorzystywane między innymi w branży kosmetycznej i chemicznej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. 

Etykiety peel off – podstawowe informacje

Większość etykiet samoprzylepnych to jednostronne naklejki z informacjami na temat produktu na wierzchniej warstwie i klejem na tej znajdującej się pod spodem. Niekiedy jednak zdarzają się sytuacje, w których nie sposób zmieścić na nich wszystkich niezbędnych informacji na temat danego produktu. W takim wypadku wykorzystuje się właśnie etykiety peel off.

Czym wyróżniają się takie naklejki? Są one wielostronne, dzięki czemu można zawrzeć na nich zdecydowanie więcej informacji marketingowych, pełen skład albo szczegółową instrukcję stosowania produktu. 

Konstrukcja etykiety peel off wygląda zazwyczaj w ten sposób, że na jej wierzchniej stronie znajduje się nazwa oraz grafika przyciągająca uwagę klientów, na następnej zaś bardziej rozbudowany tekst. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju te dwie warstwy można swobodnie rozklejać i zaklejać, by uzyskać wszystkie niezbędne informacje i następnie przywrócić oryginalny oraz estetyczny wygląd produktu. 

W jakich branżach stosuje się etykiety peel off?

Tego rodzaju wielostronne naklejki na opakowania są wykorzystywane w wielu branżach. Najczęściej można spotkać je w tych zajmujących się produkcją kosmetyków lub środków chemicznych. 

Pojemniki zawierające podobne środki dysponują zazwyczaj mocno ograniczonym miejscem, a z powodów bezpieczeństwa czy wymogów prawnych, muszą przekazać klientom dużą dawkę informacji. W takim wypadku stosuje się etykiety peel off, które nie zabierają więcej miejsca niż standardowe wersje naklejek, a są w stanie przekazać wszystkie niezbędne dane na temat składu, dawkowania, potencjalnych przeciwwskazań i tym podobnych. 

Etykiety peel off to także częsty zabieg w przypadku przeprowadzania akcji promocyjnych. W takim wypadku mogą zawierać na drugiej stronie szczegółowe informacje na temat szczegółów promocji czy uczestnictwa w konkursie. 

Gdzie zamówić jakościowe etykiety peel off?

Jeżeli interesują Cię etykiety peel off na Twój produkt, skorzystaj z oferty profesjonalistów. Ważne jest by dana drukarnia miała odpowiednie możliwości technologiczne umożliwiające wykonywanie takich zleceń. Cenne jest tu także doświadczenie i pomoc w projektowaniu tego typu naklejek. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że efekt będzie w pełni zadowalający. 

Jaka firma spełnia wszystkie powyższe wymagania? Koniecznie sprawdź etykiety peel off od Ekorol. To wysokiej jakości produkty, które na pewno Cię nie zawiodą. Charakteryzują się nie tylko indywidualnym dopasowaniem do oczekiwań klienta, ale także bardzo atrakcyjną ceną oraz szybkim czasem realizacji.

Dowiedz się więcej na temat oferty drukarni Ekorol odwiedzając ich stronę internetową. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje oraz przykłady zrealizowanych zamówień. 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here