Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 9 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMiejskieCzy mieszkańcy boją się epidemii związanej z koronawirusem? (SONDA)

Czy mieszkańcy boją się epidemii związanej z koronawirusem? (SONDA)

Od rana poruszenie wzbudziła informacja o pacjencie, który jest zarażony koronawirusem i przebywa na oddziale zakaźnym w Zielonej Górze. Jak mieszkańcy reagują na tę informację? Jedni żartem, inni są przezorni i wolą się zabezpieczyć.

Czy zielonogórzanie boją się epidemii koronawirusa?



Grunt to zachować spokój i dbać o higienę, nie panikować i nie nakręcać się niepotrzebnie. Po co robić zapasy jedzenia na pół roku. Jeśli nie będziemy na siebie pluć specjalnie nie będzie tak źle. Dbajmy o siebie nawzajem i żyjmy normalnie – pisze pani Patrycja. Z kolei pani Weronika relacjonuje: Własnie przechodziłam obok i widziałam Pana jak miał bluzę naciągniętą na nos i mówił: trzeba się jakoś chronić. A jeszcze inni żartują: Dobrze że zakaz wstępu do lasu znieśli. Jest gdzie uciekać (pan Maciek). Po internecie krążą już memy, choćby te insynuujące, że zielonogórzanie zrobią naloty na markety by zrobić zapasy na najbliższe kilka miesięcy. A jakie jest Wasze nastawienie? Weźcie udział w naszej sondzie!

Czy boisz się epidemii koronawirusa w Zielonej Górze?

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

2 KOMENTARZE

  1. Wydałem rozporządzenie,aby mieszkancom ZG nie podawać ręki.

    P.S.

    *** Żegnajcie!***

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj