Czwartkowe Spotkanie z Social Media. Będzie o networkingu i sesjach Q&A

0
124
Designed by katemangostar

Po raz kolejny w Zielonej Górze odbędzie się Czwartkowe Spotkanie z Social Media. – Tym razem w programie między innymi szkolenie, networking oraz sesje Q&A – informuje Dagmata Kokoszka-Lassota.

Spotkanie jest darmowe

Wydarzenie jest w pełni darmowe.- Jedyne co musisz zrobić, aby wziąć w nim udział – napisz maila na msm.dagmara.kokoszka@gmail.com i zarezerwuj miejsce! – informują organizatorzy. I zapraszają wszystkich chętnych. – Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu – zapewnia pani Dagmara.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. – Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą. Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi! – wyjaśnia Kokoszka-Lassota.

Kto przychodzi na spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here