Czwartek w Zielonej Górze. Co się będzie działo?

0
1207
fot. Mirosław Materek

Potańcówka w parku, spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem i Artur Barciś Show – takie wydarzenia dziś odbędą się w Zielonej Górze.
4 sierpnia, czwartek 

11.00-13.00 Bańkowe zabawy z Bańsko Ulą w bibliotece Norwida w ramach Letniej Czytelni Norwida.

18.00 z książką na leżaku, spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem, WiMBP im. C.K. Norwida (sala im. Janusza Koniusza)

17.30 potańcówki w parku, Pałac w Starym Kisielinie

19.00 w Zielone(j) gramy, ABS czyli Artur Barciś Show, Amfiteatr przed Filharmonią  Zielonogórską

Bańkowe zabawy z Bańko Ulą
Wydarzenie odbędzie się w ramach Letniej Czytelni Norwida. – Będzie to zabawa z bańkami różnych rozmiarów. Poeksperymentujemy z zamykaniem rzeczy w bańce, tworzeniem baniek wszelkich rozmiarów. Przed Wami także wiele innych bańkowych atrakcji – informują organizatorzy. Spotkanie dla dzieci wraz z opiekunami. Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 68 453 26 10

4.08, godz. 19.00 – ABS czyli Artur Barciś Show, Plac przy Filharmonii Zielonogórskiej

Pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym aktorem. Artur Barciś w lekki i zabawny sposób odsłoni realia aktorskiego życia. W anegdotach o kulisach pracy na scenie teatralnej i planie filmowym opowie o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach”, czyli aktorskich wpadkach. Dowiemy się, jakie dowcipy aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami.

Wystąpią:
Artur Barciś
Marek Zalewski – fortepian
Mariusz Ambrożuk – akordeon
Artur Barciś –         aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Grał w wielu warszawskich teatrach – Teatru na Targówku (1979–1981) Teatru Narodowego (1982–1984). Od 1984 jest aktorem Teatru Ateneum w Warszawie. Popularność zyskał dzięki występom w programie telewizyjnym „Okienko Pankracego” przeznaczonym dla młodych widzów. Zagrał w wielu filmach fabularnych i popularnych serialach telewizyjnych min. – „Miodowe lata” ,„Ranczo” .

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here