Część ulic zostanie zamkniętych. Ma to związek z obchodami 70. rocznicy sformowania 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego

0
1594
fot. ZielonaNews.pl

Urząd miasta informuje o możliwych utrudnieniach na drogach. Ulicami naszego miasta przejdzie Wojskowa Asysta Honorowa. Ma to związek z 70. rocznicą sformowania 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego.
Obchody Święta będą odbywać się w dniach od 30 września do 1 października. 1 października w godzinach. 11:04 – 13:00  na Placu Bohaterów planowane jest przeprowadzenie uroczystego apelu. Poniżej znajdziecie plakat ze szczegółowym programem obchodów święta.

Utrudnienia na drogach
– W ramach uroczystości ulicami naszego miasta przejdzie Wojskowa Asysta Honorowa (tj. orkiestra wojskowa, poczty sztandarowe, poczty flagowe i kompania honorowa), która pod koniec uroczystości dojdzie do defilady wojskowej. W związku z powyższym nastąpi chwilowe zamknięcie n/w ulic  w celu umożliwienie przemieszczenia kolumn – informuje urząd miasta. W związku z tym zostanie zamknięte część ulic.

Zamknięcie następujących ulic odbędzie się w czasie:

  1. W godz. od 12:00 do 12:20 (zejście pododdziałów do defilady i defilady) ulicy Bohaterów Westerplatte na odcinku: PKO BP do Placu Biznesu.

  2. W godz. od 10:00 do 13:00 ulicy Kazimierza Wielkiego od Placu Bohaterów do skrzyżowania z ul. Ułańską z przeznaczeniem jako miejsca parkingowe dla autokarów Wojskowej Asysty Honorowej oraz Pocztów Sztandarowych Jednostek Wojskowych.

  3. W godz. od 07:00 do 13:00 ulic wokół Placu Bohaterów;

  4. W godz. od 9:00 do 13:00 zabezpieczenia miejsc parkingowych: odcinek ulica Kazimierza Wielkiego między Galerią Graffiti a Sklepem Handlowym jako miejsc parkingowych dla VIP – ów.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here