Część przystanków będzie dezynfekowana codziennie

1
344
Zielone przystanki w Zielonej Górze
fot. ZielonaNews.pl

Prezydent Janusz Kubicki poinformował, że miejskie przystanki będą dezynfekowane.
Dezynfekcja przystanków w Zielonej Górze
– Najważniejsze będą odkażane codziennie. Uruchomiliśmy dodatkowe kursy do firm które jeszcze pracują – poinformował na swoim fanpage prezydent miasta Janusz Kubicki.  Poinformował także, że zostały uruchomione dodatkowe kursy do firm, które jeszcze działają.

Większe autobusy
Kilka dni temu informowaliśmy także, że MZK zdecydował o wprowadzeniu autobusów przegubowych na trasach, na których jest największe natężenie pasażerów. Autobusy z kolei jeżdżą zgodnie z rozkładem sobotnim, ale z pewnymi wyjątkami (czytaj więcej: MZK wprowadza większa autobusy i zmiany w rozkładzie jazdy).

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Śmiechu warte. Od tych środków co najwyżej ludzie ubrania sobie poniszczą, odbarwią. Parę dni temu dyrektor Langner twierdziła, że tzw. ciepłe guziki są odkażane na zewnętrznej stronie autobusów. KPINA! Tak, jak NIGDY NIE SĄ MYTE, tak dalej są oblepione strupami czarnego brudu. Tak jak autobusy w środku. Busy są myte tylko, kiedy jest chlapa śnieżna. A zatem od ponad roku są tylko zamiatane. I to widać. Lamperie sufitowe i ścienne są CZARNE Z BRUDU. Podłogi są czarne z brudu, tak jak wszystkie kąty za drzwiami, pod siedzeniami. Szyby od wewnątrz, szklane przepierzenia LEPIĄ SIĘ Z BRUDU NIGDY NIE CZYSZCZONE. Jedynym znanym pani Langner sposobem “sprzątania” autobusów MZK są milionowe przetargi na ich wymianę. MZK musi kupować środki do czyszczenia busów, tego wymagają od nich przepisy sanitarne. Skoro busy nie są sprzątane, śmierdzą i lepią się z wieloletniego brudu – co się z tymi środkami dzieje? Rozdawajka pomiędzy funkcyjnymi MZK???? Wiaty autobusowe lepią się z brudu, w rynnach zalegają liście, za wiatami śmietniska – za pani Langner panują osobliwe standardy…. Nie ma zwyczajnego, regularnego sprzątania, więc pryskanie po tym brudzie środkami odkażającymi wiele sensu nie ma!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here