Czemu miasto dba o infrastrukturę dla zwierząt a nie dla ludzi? (PETYCJA)

2
867
fot. ZielonaNews.pl

Do biura rady miasta skierowana została petycja w sprawie budowy parku do biegów z przeszkodami. – Czy planowana jest jakaś infrastruktura do freerun i le parkour? – pyta mieszkaniec, który skierował petycję do radnych. Zarzuca w niej władzom miasta, że bardziej dbają o psy niż o mieszkańców.

Nie ma infrastruktury do trenowania la parkour

Lokalni traceurzy (osoby uprawiające parkour – dop. red). zauważyli, że park z przeszkodami dla psów zbudowano przy ul. Źródlanej. Z żalem mówią, że władze miasta bardziej dbają o psy niż o traceurów – czytamy w petycji. Jednocześnie mieszkaniec pyta, czy jest możliwość by taka infrastruktura pojawiła się w mieście. Podkreśla, że w Zielonej Górze mało jest elementów małej architektury (typu murki oporowe), na której można by było ćwiczyć. – Parkour park przydałby się w Zielonej Górze. Jako osoba z grupy traceurów trenujących le parkour uprzejmie o to wnoszę – pisze mieszkaniec. Nie wiadomo, jak się do tego ustosunkuje magistrat. Poniżej możecie przeczytać całą treść petycji.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. ilu was jest??? nikt o was nie słyszał!! macie klub sportowy, trenera? czy tylko pretensje.
    Psów w tym mieście jest więcej niż parkurowców w Polsce i realne potrzeby społeczne to tory dla psów, bo ludzie mają dużo psów a miejsc gdzie moźna bezpiecznie spuścić czworonoga ze smyczy brakuje.

  2. Wg regulaminu “wybiegu” na ul Źródlanej jest zakaz wstepu dla psów, wiec jeśli kogos tak bardzo boli, że jest jedno takie miejsce w ZG to może sobie korzstać z tego parku.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here