Czego nie wiesz o sztucznych choinkach?

0
57
fot. materiały prasowe

Sztuczne choinki z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Nadal jednak wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w prawdziwe, żywe drzewko. Zarówno argumenty za, jak i przeciw temu rozwiązaniu są dość mocne. Na co się zatem zdecydować?

Choinki sztuczne do ozdoby przestrzeni miejskich, do biura i do domu

Decydując się na sztuczną choinkę przeznaczoną do biura lub domu, w ofercie firmy Adal (https://adal.net.pl/sztuczne-choinki/) można dokonać wyboru między choinkami w wersji mini, ale również tych wysokich, majestatycznych, które z pewnością zrobią duże wrażenie. Małe drzewka są estetycznym i nienachalnym symbolem świąt. Niewielka choinka Lena o wysokości 40 cm nadaje się na sklepową ladę czy biurową recepcję, ale sprawdzi się również w domu, w którym po prostu nie ma miejsca na większe drzewko. W dużych i wysokich pomieszczeniach dobre wrażenie zrobią natomiast gigantyczne drzewka typu maxi. Choinka Rocky mix PE może osiągnąć wysokość nawet 5 metrów! Odpowiednio ubrana stanie się świąteczną ozdobą galerii handlowych, lobby hotelowych i innych dużych przestrzeni. W ofercie producenta Adal można znaleźć wiecznie żywe drzewka w każdym rozmiarze – od tych kilkudziesięciocentymetrowych do kilkumetrowych. Każdy ich rodzaj dostępny jest w kilku wielkościach. Do wybranego drzewka można dobrać pasujące girlandy z imitacji igliwia, które pięknie podkreślą poręcze schodów, lady, bary i ściany.

Dwa razy „E” – estetyka i ekologia

Adal to firma oferująca idealne rozwiązanie dla osób ceniących ekologiczne produkty. Wybierając z oferty drzewka z oznaczeniem „PE”, stawiasz na modele, które bez przeszkód mogą zostać poddane recyklingowi. Drzewko takie nie dość, że samo w sobie jest długowieczne i może służyć nawet przez kilka lub kilkanaście lat, dzięki recyklingowi ma również szansę otrzymać drugie życie.

Ekologiczne podejście do różnego rodzaju ozdób i instalacji świątecznych jest szczególnie ważne w wykorzystaniu ich w przestrzeni publicznej. Przykładową, robiącą niesamowite wrażenie świąteczną realizacją producenta Adal było gigantyczne drzewko, które umieszczono przed Urzędem Miejskim w Gliwicach. Dzięki niemu miejsce to stało się jednym z najchętniej odwiedzanych w okresie świątecznym. Mieszkańcy chętnie wykonywali pamiątkowe zdjęcia przed wyjątkowo oświetloną dekoracją. Stabilna instalacja, elastyczne gałęzie i niebanalny projekt spotkał się z dużym uznaniem mieszkańców Gliwic.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here