Czas na weekend! Zobacz, co dzieje się w mieście i wybierz coś dla siebie

0
276
Designed by Freepik

Czas zacząć weekend, a w najbliższych dniach będzie się działo: koncerty, spektakle, wystawa i wiele więcej. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Piątek

Piątek to ostatni dzień zimowych ferii, najmłodsi mogą uczcić ten ważny dzień ciekawymi i pysznymi zajęciami w Leśnym Zakątku. Od godz. 17.00 do 19.00 odbędzie się wspólne pieczenie drożdżowych rogalików. Ponadto piątek to także spotkanie z Konradem Wojtyłą w Bibliotece Norwida, a także spektakl w Lubuskim Teatrze. Więcej? Więcej szczegółów piątkowych wydarzeń? Sprawdź w naszym kalendarzu!

Sobota

W sobotę Koziołek Matołek zaczaruje Lubuski Teatr, spektakl rozpocznie się o godz. 16.00. A wieczorem spektakl dla nieco starszych widzów – “Być, jak Młody W.” o godz. 19.00 w Lubuskim Teatrze. Wieczorem koncerty i imprezy w zielonogórskich klubach. Co będzie się działo? Sprawdźcie nasz kalendarz!

Niedziela

A w niedzielę w Centrum Przyrodniczym “Dzień Dinozaura”. Prehistoryczne gady będzie można oglądać od godziny 13:00 do 18:00. Główną atrakcją będzie „ożywiony”, animatroniczny dinozaur, witający odwiedzających. W Kawonie Tom Bishop z muzyką na żywo, a w Lubuskich Teatrze kolejna szansa, żeby zobaczyć Koziołka Matołka. Więcej? Zajrzyjcie, do kalendarza!

Każdego dnia w Zielonej Górze mają miejsca rozmaite wydarzenia, dlatego gorąco Was zachęcamy do zaglądania do naszego kalendarza wydarzeń.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here