Rok szkolny rozpoczęty. Czy można pogodzić naukę z pracą?

0
248

To nie musi się wzajemnie wykluczać – jest Cosinus

Z pewnością niejednokrotnie stanęliście przed wyborem nauka czy praca. Rynek pracy nieustannie weryfikuje nasze kompetencje, powodując że szukamy możliwości by podnosić swoje kwalifikacje. Niezależnie od wieku.

Chcielibyśmy także spełnić swoje marzenia i uzupełnić wykształcenie w kierunku, który jest pokrewny z naszą pasją. Nawet jeśli mamy chęci, zastanawiamy się nad tym czy stać nas na naukę.

Cosinus jest za darmo i dla wszystkich

W naszej szkole Cosinus zajęcia odbywają się co drugi weekend, a nasi słuchacze nie ponoszą opłat. Materiały z których korzystają na zajęciach zapewnia szkoła, a każdy kto się do niej zapisuje dostaje ”Gwarancję Bezpłatności”. Naszych słuchaczy cechuje również rozpiętość wiekowa od licealistów po seniorów, których bardzo sobie cenimy.

Nauka którą się lubi

Przyjazna atmosfera , profesjonalna kadra , dobrze wyposażone pracownie i ciekawe zajęcia. To wszystko powoduje, że słuchacze wybierają właśnie szkołę Cosinus. Poza zajęciami animujemy czas wolny, oferując naszym słuchaczom rabaty w zaprzyjaźnionych restauracjach i klubach, a także bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe. Z nami nie będziecie się nudzić, a weekendy zaliczyć będzie można zarówno do udanych jak i produktywnych.

Wymarzony zawód

Kto z nas nie chciałby podjąć nauki by móc wykonywać wymarzony zawód, lub chociażby taki który jest powiązany z naszymi pasjami czy zainteresowaniami. Jeżeli ktoś lubi układać kwiaty i chciałby zostać florystką czy florystą ( bo pamiętać należy, że podział na zawody męskie i żeńskie, nie jest tak oczywisty jak kiedyś) taką szansę ma właśnie u nas.

Jeśli wykazujesz dużo empatii, czeka na Ciebie specjalność opiekuna medycznego. Zwłaszcza ten zawód jest dobrze opłacaną profesją na zachodzie, a w starzejącym się społeczeństwie, bardzo potrzebnym.

Papierkowa robota ? Są i tacy którzy ją lubią. Kierunek technik administracji, to w następstwie praca w urzędach, w których wcześniej słuchacze odbywają praktyki. Pamiętać należy ,że praktyki organizuje szkoła Cosinus.

Zawód technika BHP, gwarantuje pracę w każdym sektorze i w każdej branży. specjalistów w tej dziedzinie zatrudniają wszystkie zakłady produkcyjne, usługowe i administracyjne sektory gospodarki, które mają obowiązek przeprowadzania szkoleń bhp dla swoich pracowników.

Podobnie rzecz się ma z technikiem informatykiem. Gdzie nie ma teraz komputerów ? Skomputeryzowane są już praktycznie wszystkie dziedziny gospodarki od produkcji i usług, po administrację i sektor finansowy, dlatego praca dla informatyka jest praktycznie wszędzie.

Mamy też trochę propozycji przygotowania do innych zawodów, takich jak np. technik ochrony. Potrzeba tutaj sprawności fizycznej i organizacji własnej pracy. Nauczamy również różnych technik samoobrony i języków obcych. Wszystko to w przyswajalnych proporcjach, ponieważ nauka jak wiadomo powinna być przyjemna i dostępna.

Dla dbających nie tylko o swoje wnętrze ale i o swój wygląd mamy propozycję technika usług kosmetycznych, na który wzięcie jest naprawdę duże. Widząc sytuację na rynku, gdzie zapotrzebowanie na takie usługi jest wysokie spełniliśmy oczekiwania tworząc ten kierunek. Nasze pracownie są świetnie wyposażone , a zajęcia sprawiają dużo satysfakcji. Nasi słuchacze korzystają ze materiałów Cosinusa i nie ponoszą kosztów. Gdzie lepiej się nauczyć jak nie pod okiem fachowca i to w dodatku za darmo ?

Dajmy sobie szansę i skorzystajmy z możliwości w Cosinusie.

Zapraszamy w Zielonej Górze do naszego sekretariatu przy ul. Boh. Westerplatte 30 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 17.00 i w soboty 09:00 – 14:00. Na pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu 68 459 36 96, a także na naszym fanpage

https://www.facebook.com/CosinusZielonaGora/

www.cosinus.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here