Coral Travel zorganizuje loty z Babimostu do Turcji

2
1330
fot. Fanpage lotnisko Babimost/Zielona Góra

Biuro Podróży Coral Travel, wspólnie z linią czarterową Onur Air, jako pierwsi wprowadzają rejsy czarterowe do Turcji z lotniska Babimost w Zielonej Górze. Pasażerowie będą mogli podróżować do tureckiej Antalyi w sezonie wakacyjnym – od 24 czerwca do 16 września. Rejsy będą wykonywane samolotami z rodziny A320 tureckiego przewoźnika Onur Air.

– Bardzo cieszymy się z tego połączenia, które świadczy o rosnącym potencjale regionu, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, duże oferowanie rejsów z Wrocławia czy Poznania. Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec. – mówi Piotr Rudzki z Biura Prasowego PPL. – Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy na to, że jej popularność powtórzy się również w przypadku Zielonej Góry.

– W poprzednim roku, 40% polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej to nasi Klienci, którzy wylecieli z Coral Travel. To cieszy, ale przede wszystkim zobowiązuje – mówi Kaan Ergun, Dyrektor Generalny Coral Travel Poland.- Rok 2019 zapowiada się kolejnym rokiem wakacji w Turcji. To oznacza, że klientów jest coraz więcej, a oczekiwania ich ciągle rosną. Trzeba pamiętać, że gros turystów to goście rokrocznie powracający do Turcji. Szukają więc nowości, różnorodności, bogatszej oferty. W sezonie latamy codziennie z 10 głównych lotnisk w Polsce a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie. Dostępność naszej oferty jest więc bardzo szeroka. Niemniej jednak, już dzisiaj, najbardziej popularne terminy wylotów są wyprzedane, mimo tak wielu lotnisk i tak częstych przelotów. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska, w tym o Zieloną Górę. Zresztą takie też było zapotrzebowanie Klientów i sieci sprzedaży w regionie. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży stąd dla większej wygody naszych Klientów i większej dostępności wprowadziliśmy wyloty do Antalyi z Zielonej Góry.

W zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017. Dynamiczny trend wzrostowy utrzymuje się, a najpopularniejszym regionem jest Riwiera Turecka.

Źródło: Komunikat PPL

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

 1. Uwaga mój komentarz to nie jest żaden hate a ja nie jestem trollem…
  Po prostu przytaczam to co już było…
  Jedno z biur podróży tez rok temu ogłaszało i Marszałek piał z zachwytu że będą loty za granicę.
  Niestety życie zweryfikowało ten plan i z uwagi na brak chętnych przeniesiono te loty do innego miasta.
  Co nam po locie czarterowym do Turcji jakiejś linii OnurAir. Nie da się z nimi polecieć prywatnie 🙁

 2. jak się nie da ? kupujesz wycieczkę prywatnie, wsiadasz i lecisz prywatnie Onur Air. voila ! tak działają czartery. Jest to inna forma niż tradycyjni przewoźnicy LOT itp, czy też Low-Cost (np. Ryan, EasyJet, Wizz itp.)
  w zeszłym roku nie było, bo ponoć ITAKA nie zorganizowała dodatkowego samolotu na obsługę tego połączenia. teraz raczej będzie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here