Co zielonogórzanie myślą o wprowadzeniu żółtej strefy w całym kraju? [ANKIETA]

5
891
Medical photo created by freepik - www.freepik.com

Od soboty 10.10.2020 r. w całej Polsce zostanie wprowadzona “żółta strefa” w związku z rozprzestrzeniająca się pandemią koronawirusa. Obowiązkowe będzie zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej, także w komunikacji miejskiej, imprezy zostaną ograniczone do 75 osób a w lokalach będzie mogła przebywać jedna osoba na 4 m.kw. Bary i restauracje będą zamykane o godz. 22.00. Zapytaliśmy zielonogórzan co myślą o tych zmianach.

– To niedorzeczne, by jedyna słuszna partia, której były Minister Zdrowia robi sobie zakupy podczas izolacji, której przedstawiciele niewiele robią sobie z nakazów, które sami wymyślili, kazała mi, uczciwemu obywatelowi ograniczać się w taki sposób. Uważam że COVID to polityka i nic więcej, a te ograniczenia są tylko manipulacją rządzących – mówi zdenerwowany pan Piotr.

Są też odmienne zdania:

–  Liczba dziennych zakażeń to już nie 400, a 4000 dziennie. Trochę mnie to przeraża. Te liczby. Maseczki nie kosztują teraz dużo, nie są też jakieś bardzo niewygodne. Lepiej nosić – przyznaje pani Dorota.

– Tak, ma Pani rację – wtóruje pani Dorocie, pani Marta, sąsiadka – Lepiej nosić niż się prosić potem o numerek w przychodni – śmieją się obie.

A co o zmianach myślą nasi czytelnicy? Zagłosujcie w ankiecie:

Czy strefa żółta w całym kraju to dobry pomysł?

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. Świat nie panuje nad pandemią koronawirusa, ludzie są skołowani, niedowierzają temu wszystkiemu, władza działa po omacku, pod wpływem chwili. Ciemność widać.

  2. Wśród ludzi dementujących jakąkolwiek pandemię próżno szukać wykształconych naukowców. Pełno zaś płaskoziemców i antyszczepów.

  3. A gdyby tak mendia głównego ścieku nie kłamały i straszyły o świrusie czy ktokolwiek by widział plandemie???
    To zaplanowana akcja globalistów (NWO), która ma na celu zamknięcie gospodarek i pozostawienie jedynie korporacji oraz małej garstki niewolników. Następny level bezgotówka (oczywiście będą piedzieć, że kałwid roznosi się na banknotach :D). Zamordyzm trwa a na efekt nakazu noszenia kagańców długo czekać nie będziemy. Naukowcy podają, że efekt będzie tragiczny dla noszących maski!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here