KONKURS: Do wygrania bilety do Cinema City

0
641

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Podwójne bilety wygrali:

Angelika Kuc
Agata Muchowska
Milena Grzegorczyk-Guźniczak

 

Już 22 lutego o 19.30, podczas wieczoru Ladies Night, odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”.  Jest to opowieść oparta na faktach. Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, znana była z trudnego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się, do czego jest zdolna się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka, Nancy Kerrigan, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Harding drogę na olimpijskie podium. Film otrzymał 3 nominacje do Oscara®, w tym dla Margot Robbie i Allison Janney za rolę pierwszo- i drugoplanową.

Co zrobić, żeby wygrać zaproszenia na Ladies Night?

Trzy podwójne zaproszenia wylosujemy wśród osób, które zapiszą się do naszego Newslettera na WhatsApp. Na naszej stronie znajdziecie instrukcję, jak się do niego zapisać, albo napiszą do nas maila na adres konkurs@zielonanews.pl. W tytule prosimy wpisać hasło Ladies Night, a w treści: imię i nazwisko, a także telefon kontaktowy. Konkurs rozstrzygniemy w poniedziałek 19 lutego.

 

Ladies Night w Cinema City w Zielonej Górze

Do czego posuniesz się, aby wygrać?
Pokaz przedpremierowy „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”
już 22 lutego podczas Ladies Night w Cinema City

Zobacz gwiazdę „Wilka z Wall Street” – Margot Robbie w roli Tonyi Harding, jednej z największych skandalistek w historii sportu. Podczas najbliższej edycji Ladies Night zostanie pokazany przedpremierowo hit „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Dodatkowo na wszystkie Panie czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz powitalne upominki. Serdecznie zapraszamy już 22 lutego o godz. 19:30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/ladies-night.

Jestem najlepsza. Ja, Tonya” to opowieść na faktach. Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, znana była z trudnego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się, do czego jest zdolna się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka, Nancy Kerrigan, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Harding drogę na olimpijskie podium.

Film otrzymał 3 nominacje do Oscara®, w tym dla Margot Robbie i Allison Janney za rolę pierwszo- i drugoplanową.


Na Ladies Night – czarujący wieczór dla Pań – serdecznie zapraszamy już w czwartek 22 lutego o godz. 19.30 do wybranych kin Cinema City. Głównym punktem imprezy będzie projekcja filmu „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”
, ale oprócz tego na Panie czeka także całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami!

Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here